Yunanistan-Türkiye savaşı mı çıkacak?

Nasıl olmuyor? ABD'nin veya Avrupa'nın Yunanistan'ın yanında duracağına inanıyor musun? Örnek Ukrayna? Yardım etiler mi onlar lafta kalır. Ben gene diyorum 1 gün bile sürmez Yunanistan'ı alır çıkarız.

Erler giderse Yunanistan bizi alır 🤣

Vatan haini ilan etmeyin bu mesajımı anlayacak kişi anladı bile.

Okumayanlardan bahsediyorum. 6 aylık yapanlar. Onlar er oluyor ve onlar giderse direk Türkiye çöker ve size er demedim Türkiye erleri göndermeyi planlacak gibime geliyor ve bu olursa durum ciddi.

Planlamasına gerek yok savaş zamanı gönüllü herkes başvurup gidebilir. Ve bunu devlet kabul etmek zorunda.

Adaların silahlanmasından dolayı savaş çıkacağını düşünmüyorum, ki çıkarsa da iki ülke de bu denli büyük bir şeyin altında ezilir.

Teke tekte Türkiye zarar görmez. Aktif ordu sayılarını karşılaştırmak Türkiye'ye hakaret olur İstanbul'un nüfusu ve atinanın nüfusuna bakarsanız konuşmaya gerek kalmıyor.

Adaların silahlanmasından dolayı savaş çıkacağını düşünmüyorum, ki çıkarsa da iki ülke de bu denli büyük bir şeyin altında ezilir.
Nasıl ezile biliyoruz ben anlamıyorum. Neden kendimize güvenimizi kaybettik biz. Ve Yunanistan yaşıysan Türkleri de demiyorum :)

Dosya Ekleri

• asdasd.png
    asdasd.png
    64,3 KB · Görüntüleme: 43
Nasıl ezile biliyoruz ben anlamıyorum. Neden kendimize güvenimizi kaybettik biz.

Hocam, savaş çok kolay aşılabilecek bir şey değil. Olası bir savaşta Türkiye tarafına gelebilecek yaptırımlar ve daha kötüsü Yunanistan tarafının arkasına alacağı ülkeler de cabası. Ama bu senaryolar gerçekleşmezse tabii ki de Türkiye bu savaşın galibi olur. Ama yine söylüyorum savaş sadece oyunda güzel :)

Hocam, savaş çok kolay aşılabilecek bir şey değil. Olası bir savaşta Türkiye tarafına gelebilecek yaptırımlar ve daha kötüsü Yunanistan tarafının arkasına alacağı ülkeler de cabası. Ama bu senaryolar gerçekleşmezse tabii ki de Türkiye bu savaşın galibi olur. Ama yine söylüyorum savaş sadece oyunda güzel

Ekonomimiz çok süperde yaptırım etkileyecek bizi rahat yaşıyoruz ya boş ver yaptırımları yaparlarsa yapsınlar.

Geri
Yukarı