Yurt dışı iPhone 15 Pro vs yurt dışı iPhone 13

• Konuyu başlatan elmart
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 359
Bütçe
30-35k

elmart

Hectopat
İsinin de şu an fiyatları birbirine oldukça yakın. Hangisini almam gerektiği konusunda çok kararsız kaldım (yurt dışı cihazda 8 ay sonra aramalara kapanacak olması önemli değil). Sizce hangisini almak daha mantıklı olur?

Açıkçası, yıllardır Android kullanıyorum ve artık gerçekten çok sıkıldım. Donmaları, takılmaları beni gerçekten sinir ediyor ve artık farklı bir platforma geçmek istiyorum. Ayrıca, ikinci el cihazlara pek güvenemiyorum. Bu sebepten dolayı birkaç kez sütten ağzım yandı. Dolayısıyla, sıfır cihazla devam etmek istiyorum

Açıkçası, yıllardır Android kullanıyorum ve artık gerçekten çok sıkıldım. Donmaları, takılmaları beni gerçekten sinir ediyor ve artık farklı bir platforma geçmek istiyorum. Ayrıca, ikinci el cihazlara pek güvenemiyorum. Bu sebepten dolayı birkaç kez sütten ağzım yandı. Dolayısıyla, sıfır cihazla devam etmek istiyorum

S23 gibi cihazlar da öyle sorunlar yok dostum 2-3 yıl sonra donma takılma gibi şeyler yaşanmıyor.

S23 gibi cihazlar da öyle sorunlar yok dostum 2-3 yıl sonra donma takılma gibi şeyler yaşanmıyor.

Amiral gemisi cihazlarda donma problemi asla yaşamazsınız. iOS şart değil ise S23 bakılabilir. iOS şart ise yurt içi iPhone 13.
Arkadaşlar, teşekkür ederim. Ancak dediğim gibi, artık farklı bir platforma geçmek istiyorum. iPhone konusunda çok kararsızım; benim için stabil olması daha önemli. Geçmişte "amiral gemisi" diye Galaxy S4 aldığımda yaşadığım donma ve takılmalar, bu telefonlara karşı ön yargı oluşturmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı