Yurt dışından PS5 getirmek

QroniQ

Hectopat
Yani aslında forumda çok gezip çoğu şeyi öğrendim. Ama aklıma takılan tek bir soru var. Onuda sizlere sormak istiyorum. Fransa'ya gideceğim haftaya ve Belçika üzerinden git gel biletlerimi aldım. Fransa'dan ürünü aldığımda tax Free'sini alabilir miyim yoksa Belçika'da mı almam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazı aldığın mağaza sana vergi iadesi için bir belge verecek. Onunla o ülkenin vergi iadesi yapılan yerinden iade alabilirsin. Yani başka ülkeden yapamazsın.

Hocam şöyle yani Fransa'dan aldım tax Free'yi Fransa'dan aldıktan sonra Belçika'ya gittiğimde uçakta bir sorun yaşamam değil mi?

AVrupa birliği olduğu için sıkıntı çıkmamalı. Eğer TR getirirsen sorabilirler neyin nesi vs.

Avrupa Birliği olduğu için sıkıntı çıkmamalı. Eğer TR getirirsen sorabilirler neyin nesi vs.

Ben Almanya'dan elimde kutuyla geldim kimse sormadı gönül rahatlığıyla getirebilirsiniz.

Ben Almanya'dan elimde kutuyla geldim kimse sormadı gönül rahatlığıyla getirebilirsiniz.
Sana sormadı diye sormazlar anlamına gelmez. Sen şanslıydın diyelim. Eğer pislik yapmak isterlerse sıkıntı yaşatabilirler. En mantıklısı kutusundan çıkartıp bavulda getirmek.

Sana sormadı diye sormazlar anlamına gelmez. Sen şanslıydın diyelim. Eğer pislik yapmak isterlerse sıkıntı yaşatabilirler. En mantıklısı kutusundan çıkartıp bavulda getirmek.
Alakası yok hocam, 2 defa elimde kutusuyla giriş yaptım, kimse durdurup bir şey sormadı. Eğer yanında 1 adet getiriyorsa kimse bir şey diyemez, velev ki sordular, kendisine aldığını belirtirse yine bir şey diyemezler. Bavulda getirmek daha riskli, uçağa yüklerken ve boşaltırken fırlatıyorlar resmen bavulları.

Geri
Yukarı