Yurtta birisi internetimizi kesiyor

Bu kişiyi bulucaz bulunca da toplanıp okşayacağız de herkesin olduğu ortamda. Hala daha yapıyorsa bi şekilde bulun okşayın ben sinir oldum burda otururken.

Merhabalar, ben sözde özel bir yurtta kalıyorum ve yurdun interneti var gayet de hızlı. Fakat birisi internetimizi kesip duruyor. İşte ya herkesi Wi-Fi'den atma atağı yapıyor ya da bize internet paketi falan yollayıp internetimizi kesiyor. Aslında kim olduğunu biliyorum, arkadaşları ile yemekhanede konuşurken duydum az çok bir şeyler ama bana kanıt lazım. Bu elemanın bizim internetimizi kestiğini nasıl anlarız? Netcut programını indirip Defender özelliğini açınca Wi-Fi düzeliyor ama bu program kimin atağı yaptığını göstermiyor. Şimdiden teşekkürler.
Bu programı kullan.

Benim başıma buna benzer bir şey gelmişti. Ama tam olarak böyle bir şey değildi, ben Rizeliyim ve oldukça sinirli bir yapım var bu tip durumlarda anında sinirlenirim. Oyun oynarken internet gitti diye modemi parçalamıştım. Buna benzer olayı yaşadığımda o arkadaşı tutmuştum yakasından çekmiştim kenara oldukça sakin bir dil ile uyarmıştım (!)

Geri
Yukarı