Yusuf Güney'e inanıyor musunuz?

Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı:GTX 1650
İşlemci:İ5 9400F
Bellek:16 GB
Anakart:Biostar - H310MHP
İşletim Sistemi: Windows 11
Sistem Türü:64 bit
Meslek
Öğrenci
Bana sorarsanız elbette inanmıyorum, yok uzayda 900 yaşına kadar yaşayabilen 100 yaşında sevgilisi varmışta vs. Ne içiyor bu adam?

Uzayda değil başka bir evrende var diyordu kendisi. Astral seyahat muhabbeti dinledim mantıklı gelmişti ama bu biraz saçma.

Başka bir evren değil, andromeda galaksisinde var demişti, uzayda yani :D, ayrıca fark ettim ki biz insanlar olarak 90 yıl yaşıyoruz (yaklaşık) sevgilisi de güya 900 yaşına kadar yaşayabiliyormuş, o zaman şu an dünya yaşıyla 10 yaşında olması lazım, bu pedofili değil mi eyy Yusuf Güney (!)

Son düzenleme:
Başka bir evren değil, andromeda galaksisinde var demişti, uzayda yani :D, ayrıca fark ettim ki biz insanlar olarak 90 yıl yaşıyoruz (yaklaşık) sevgilisi de güya 900 yaşına kadar yaşayabiliyormuş, o zaman şu an dünya yaşıyla 10 yaşında olması lazım, bu pedofili değil mi eyy Yusuf Güney (!)

Aynen benim de aklıma o geldi. Gizliden mesaj mı veriyor acaba?

Bu arada kendisi için yorumum;

"O son cigarayı içmeyecektik..." 'in örneği :D

Uzaylı manitalar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır inanmıyorum. Söylediği şeyler varsa da (astral seyahat gibi) anlattığı gibi olmadığını düşünüyorum. Fazla bilim kurgu dizisi filmi izlemis geek bir karakter benim gözümde.

Kesinlikle öyle zaten, 1 haftada öğrendiği bilgileri millete satıyormuş gibi hissediyorum.

Adamı savunuyor gibi olmayayım ama konuşmasında bunu makarasına söylüyor. Magazinsel haber olsun diye bunu cımbızla çıkarıp ciddiymiş havası yaratmışlar.

Doğrudur, pek araştırmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı