Rehber Yuzu ile Nintendo Switch oyunlarını PC'de oynama

Nintendo Switch, NVIDIA işlemci yapısında olduğu için AMD sistemlerde biraz kötü çalışıyor.

Pokemon sword oyununda RTX 2060 ve 10100F sistem 60FPS alırken ben RX 5600XT R5 2600 sistemde 25FPS ve çökmeler yaşıyorum.

Hocam bu efsaneler efsanesiymiş! En kısa sürede yapacağım ben de. 😍 Sizin aldığınız performans nasıl? R5 4600H ve 1650ti ile akıcı bir oyun mümkün mü?

Hocam bu efsaneler efsanesiymiş! En kısa sürede yapacağım ben de. 😍 Sizin aldığınız performans nasıl? R5 4600H ve 1650ti ile akıcı bir oyun mümkün mü?
Oyuna göre değişir hocam.
Bu linkten oynamak istediğiniz oyuna bakın.
Ben Pokémon Sword'da 30-40 arası bir FPS alıyorum. Siz daha iyi bir performans alırsınız diye düşünüyorum. Ne oynamak istiyorsunuz?

Oyuna göre değişir hocam.
Bu linkten oynamak istediğiniz oyuna bakın.
Ben Pokémon Sword'da 30-40 arası bir FPS alıyorum. Siz daha iyi bir performans alırsınız diye düşünüyorum. Ne oynamak istiyorsunuz?
Kız arkadaşım (o belirttiğim 1650ti sistem) için Animal Crossing (😒) kendim için Legend of Zelda: BoTW. 😁

Kız arkadaşım (o belirttiğim 1650ti sistem) için Animal Crossing (😒) kendim için Legend of Zelda: BoTW. 😁
Animal Crossing'i oynarsınız ama güncellemesini yapmalısın. Rehberde anlatmayı unutmuşum ama oyun güncellemeleri yapılabiliyor. Zelda için ise Cemu emülatörünü kullanın. Daha stabil ve daha performanslı.

Zelda oynayayım dedim 15 FPS alıyorum ya :D. Allah'tan cemu var 30 FPS alabildim.
Hocam Yuzu'da Zelda oynamayın zaten. Cemu çok daha stabil ve performanslı. 😃
Rehbere DLC ekleme ve güncelleştirmeleri yapma eklendi!
Moderatörlere de teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı