Z kuşağı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Böylelerin Allah yardımcısı olsun diyorum;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normal şekilde yaşamaya çalışan, kendi çıkarları için uğraşan, Vatan'ı için elinden geleni yapan arkadaşlar ile ilgili bir şey düşünmüyorum.

Bu ne hocam midem bulandı

Bende Z kuşağındayım. Fakat hiçbirinden hiçbir şey olamaz. Tek bir becerileri yok ve hiçbir şeyi denemek veya yapmak istemiyor. Hepsi cahil cühela fakat Instagram'da gördükleri birkaç post sayesinde kendilerini bir şey sanıyorlar. Kimse bir yerini kaldırmıyor ve çoğunluğu bencil olan bir nesil. Tabii ki buna herkes dahil değil ama çoğunluk böyle. Bu yüzden bizden bir b*k olmaz.

Bence de çok haklısınız bende geleceğimizi korkunç görüyorum.

Bu aslında batının bir stratejisidir her ne kadar inanmak istemeseniz de dış güçler ülkemizi orta doğu gibi ellerine almak istediler fakat beceremediler. Bir ülkeyi ellerine alamıyorlarsa o ülkenin toplumunun ahlaki değerli ve kültürünü bozarlar buna en müsait olan Z kuşağına uyguladılar bile bunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Ben Z kuşağındaki herkesin aynı varsayılmaması gerektiğini düşünüyorum. Çoğu kişi TikTok çekenler ile normal olanları aynı varsayıyor.
(Ayrıca kuşağa ayırmanın doğru olduğunu düşünüyor değilim.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Normal şekilde yaşamaya çalışan, kendi çıkarları için uğraşan, vatanı için elinden geleni yapan arkadaşlar ile ilgili bir şey düşünmüyorum.
Basıyım dedim bilgisayar son sesmiş. Bi dakika kapı çalıyor.

Normal şekilde yaşamaya çalışan, kendi çıkarları için uğraşan, vatanı için elinden geleni yapan arkadaşlar ile ilgili bir şey düşünmüyorum.

Geri
Yukarı