Çözüldü Z690F anakart sonrası siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bathentic

Hectopat
Yeni aldığım anakartı montajladım sistemi başlatıyorum ama siyah ekran da kalıyor BIOS flashback attım, uzay montaj yaptım ve sadece anakartı boş çalıştırıp görüntü almaya çalıştım ama değişen olmadı, anakart başlangıç logosu ya da BIOS ekranı da gelmiyor. Ürün yeni emin olmadan iade etmek istemiyorum o yüzden yardıma ihtiyacım var. Ürünü geri göndereceğim diye söktüm, kasaya montajlı olmadığından tüm kablolaması da donanımın oturması da kontrol edildi ve dediğim gibi boş olarak çalıştırıp test ettim. Linkte bahsettiğim gibi görebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Intel i7 12700K.
ASUS Z690 F( daha önce Z690G ile kullanım anakart arızalandı ücret iadesi alıp bu modelini aldım)
ASUS 3070 Ti.
Kingston 16 GB DDR5.
Samsung 1TB NVMe SSD.

Çözüm
DisplayPort kablo ile bağladıysan bir de HDMI ile dener misin? Şaka gibi ama Technopat'ın bir videosunda böyle bir şey vardı.
DisplayPort kablo ile bağladıysan bir de HDMI ile dener misin? Şaka gibi ama Technopat'ın bir videosunda böyle bir şey vardı.

Harbiden şaka gibi hocam çok teşekkür ederim. Bir yerden kablo alıp geldim denedim ve görüntü geldi çok minnettarım sana çok teşekkür ederim. Şimdi HDMI ile bağladım Windows'u yükledim DisplayPort'lar şu an çalışmıyor şimdi driverları kurup ona bakacağım.

Hocam MSI Z690-A bakın isterseniz. Kullanıyorum ve memnunum.

Çok teşekkür ederim hocam bir @Tarikme arkadaşın sayesinde sorunu çözdüm, sorun çıkarsa incelerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart ayarlarında bir seçenek var unuttum, onu açınca düzeliyor.

Edit:
Dakika 5:30 da söylüyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı