Zafer Partisi’ne kapatma davası açıldı

Bu habere sevinen az zekalılara sormak lazım Afgan-Paki sapıklarının taciz ettiği Türk kızları ve çocukları hakkında ne düşünüyorlar? Yarın bir gün kendi bacıları videoya çekildiği zaman gülücük atacaklar mı merak ediyorum?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu entegrasyoncular ne diyor acaba bu haberlere?
@495477 içerde olman gerek konuşanlar gibi konuşmamak gerek. Ben bunu bahsettim konuda herkes duyumlar ile sallıyor. Zaten bu duyumlar ve korku ile kötü yönetiliyor ülke. Denemeden vazgeçme ve kötüyse değiştir değiştirmezse böyle terörist diyenlere uyup yine kazandır.
Beni kastettiniz galiba. Terörist olmayan birinin terörist olduğunu imâ etmiyorum. Diyorum ki neden teröristlerle para akıtanlara ses çıkarmıyorlar diyorum ama ne desem boş.

Hocam particilik yapmıyorum ama arkadaş yapmaya devam ediyor...

Fark ettim. Herkes öyle ki 1 partiyi kötülersen 2. partiyi tutuyorsun. 2.yi kötülersin 1.yi tutuyorsun gibi bir algı var.

A partisinin yaptığı kötü şeylerden bahsedersen karşılık olarak B ne yaptı ki geliyor. Ben B'yi tuttuğumu söyledim mi dangalak.

Ülkede futbol da siyasette çok saçma işliyor. ( 2'sinin de sorumlusu taraftarları... )

@Nowitzer particilik yaptığımı kim söyledi, siz isteğinizle anlamaya çalışınca öyle geliyor ben iki tarafta da olduğunu söylüyorum. O yüzden müstahak vallaha hepimize anlama sorunu var milletimizde.

Geri
Yukarı