Zaman çok çabuk geçmiyor mu ?

Zamanının çoğunu büyük ihtimal pc başında geçiriyor gibisin. Bnun nedeni bu olabilir. Zamandan hiç birşey anlamazsın, aklın sürekli orda kalır sen orda kalmadığını düşünsende. Aynı şekilde gezerekte zaman çabuk geçer. Yani yapcak bişey yok eskiden de böyleydi şimdi de böyle. Bak sen böyle zamandan bişey anlamak istiyorsan derslerde zamanı say, ders arasına kaç dk var diye. Birde sürekli ders çalış bak zaman geçiyormu :D

Sadece bende yok. Yakın çevremdekilere de sordum, onlardan da var bu olayı yaşayanlar. Eski günlere nazaran daha hızlı geçiyor zaman benim tarafımca.

Sabah 6'da kalkıp 12'ye kadar ders görüp 13'ten 16'ya kadar labaratuvarda çalışıp 18'den 20'ye kadar gezip 20'den 22'ye kadar kitap okuyup 22'den 24'e kadar ders çalışıp 24'ten 1'e kadar tekrar gezersen günler geçmek bilmiyor. Zamanı ne kadar değerlendirirsen o kadar geç gelir bir dahaki pazartesi.

Bence kıyamet kopmaz. Benim zamanım yavaş geçiyor çünkü.

Sadece bende yok. Yakın çevremdekilere de sordum, onlardan da var bu olayı yaşayanlar. Eski günlere nazaran daha hızlı geçiyor zaman benim tarafımca.

Bugün derslerimize stajyerler girdi ve sadece muhabbet ettik. Zaman bir hızlı geçti anlayamazsın. Ama o kadar hızlı geçen zaman sanki yıllardı. Fakat sadece 5 saatti. (1 ders Matematik 10 yıl sürüyor o ayrı.) Sana hızlı yada yavaş gelse de zaman aynı şekilde ilerliyor.

Yani zaman sadece senin değerlendirmene bağlı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı