Zamlar, Zamlar, Zamlar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Doların yükselmesine seslerini çıkardılar mı? Zam için ses çıkartacaklarını hiç zannetmiyorum.

Hoşgeldin Eylül.
Elektrik: %15
Doğalgaz: Konut %9, işyeri %14
Fuel oil, gazyağı, kalorifer yakıtı 17-21 kuruş zam geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle millete müstehak. Hem taraftarı ol, destekle üstüne birde kazık ye ama mutlu olmaya devam et. Kurunun yanında yaş da yanıyor. Yazacak, söylecek o kadar şey var ki ama konu tartışma konusuna dönüp kapanır. O yüzden sadece, zam haberlerinin yerini indirim haberlerinin alacağı günleri görmek dileğiyle.

16 Senede tam olarak mali bağımsızlığımızı kaybettik.
16 Senede bütün fabrikalarımızı sattık.
16 Senede max. 1.50 olan Dolar, şimdi 6,5438 oldu.
16 Senede Türkiye'de çiftçilik diye bir şey kalmadı.
16 Senede ODTÜ'nün 10 yılda yaptığı ağaç 24 saat içerisinde kesilerek "Rekor!" diye tweetlendi.
16 Senede eğitim sistemi içinde Atatürk'ün çok nadir bulunduğu bir sistem haline geldi.
16 Senede dış borç 129.6 Milyar iken dış borç 2017'de 453.2 Milyar dolar oldu.

Neyse, bu ülkede yaşayanlar zaten bunları bilmiyorsa vay halimize.

Celladına aşık olmuşsa bir millet
İster ezan, ister çan dinlet
İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet
Müstehaktır ona her türlü zillet.
Dünya üç beş bilgisizin elinde
Sanırlar ki tüm ilim kendilerinde
Üzülme, eşeği eşek beğenir
Bir hayır var sana bana kötü demelerinde.
Tekrar tekrar okudum. Vay be.

Akaryakıta "yarım lira" zam geldi. Zam furyasından LPG de nasibini aldı. Benzine 51 kuruş, motorine 56 kuruş, otogazın litresine ise 28 kuruş zam yapıldı. Bugünden itibaren geçerli olan zamların, pompa fiyatlarına yansımayacağı bildirildi.

giphy.gif

Eminim ki yansımaz.

Akaryakıta "yarım lira" zam geldi. Zam furyasından LPG de nasibini aldı. Benzine 51 kuruş, motorine 56 kuruş, otogazın litresine ise 28 kuruş zam yapıldı. Bugünden itibaren geçerli olan zamların, pompa fiyatlarına yansımayacağı bildirildi.

giphy.gif

Eminim ki yansımaz.
Ben 50 liralık koyuyom değişen bişey yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı