Sürekli gelen zamlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Buradan terlik bile almam dostum. Kutusunu açtığın zaman ne iade alıyor ne de değişim. Çok sıkıntılı firma bunlar.

R5 5600 fiyatlarında bir değişiklik yok. Kaç aydır aynı fiyatlardan satılıyor. Siz nereden alıyorsunuz bilmiyorum ama tray 2850 TL'den kutulu da 3200 TL'den başlıyor.

İncehesap hocam. Sepette 10 gündür. 3020 falandı fiyatı şu an 3800 lira. Vatan da 3700'di mesela Online indirim gelmiş 2 gün sonra oda 4 bin yapar rahat.

30 gün sonra sanki CHP gelecek de bir anda nasıl olacak ise ekonomi şahlanacak ve her şey ucuzlayacak. :)
Piyasa güven elde edecek ve yabancı yatırımcılar ülkeye yeniden girecek. Doğru ekonomik modeller uygulanacak. Fahiş ve gereksiz vergiler kademe kademe azaltılarak kaldırılacak örneğin. En azından şu an olduğu gibi sürünmeyeceğiz. Bu enkazı kaldırmak kolay değil. Zamanla düzelecek.

Atatürk’ün bir sözü vardı. ”Eğer ülkeni kurtaracak bir lider beklemekteysen, ben size hiçbir şey öğretememişim demektir.”

AKP 2015 seçimlerine kadar HDP ile beraberken seçimden sonra HDP barajı geçince bir anda ilişkiyi kesip terörist ilan etti. Fakat HDP şuan cumhur ittifakına destek olmak istediğini söylese seve seve kabul ederler. O zaman ne derdin çok merak ediyorum.

Derdin teröristler olsa Hüdapar'ın cumhur ittifakında olmasına karşı çıkardın. Başka parti yapınca sorun oluyor, benim tuttuğum parti yapıyorsa bişey olmaz sorun yok kafasındasınız.

AKP 2015 seçimlerine kadar HDP ile beraberken seçimden sonra HDP barajı geçince bir anda ilişkiyi kesip terörist ilan etti. Fakat HDP şuan cumhur ittifakına destek olmak istediğini söylese seve seve kabul ederler. O zaman ne derdin çok merak ediyorum.

Derdin teröristler olsa Hüdapar'ın cumhur ittifakında olmasına karşı çıkardın. Başka parti yapınca sorun oluyor, benim tuttuğum parti yapıyorsa bişey olmaz sorun yok kafasındasınız.
Onlar malum parti kazanırsa ne olacağının farkında değiller daha. Ola ki en kötü senaryo gerçekleşirse anlayacaklar ama anladıklarında herşey için çok geç olacak.

Piyasa güven elde edecek ve yabancı yatırımcılar ülkeye yeniden girecek. Doğru ekonomik modeller uygulanacak. Fahiş ve gereksiz vergiler kademe kademe azaltılarak kaldırılacak örneğin. En azından şu an olduğu gibi sürünmeyeceğiz. Bu enkazı kaldırmak kolay değil. Zamanla düzelecek.
Peki bu dediklerini CHP'nin yapacağına inanıyor musun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı