Sürekli gelen zamlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuyu siyaset konusuna çevirmeyin arkadaşlar.
Surekli zam gelmesinin sebebi zaten siyasi, neden siyasetten bu kadar cekiniyorsunuz?

Basimizdaki ekonomistin uydurdugu Türkiye modeli ile bu duruma geldik. Konudaki yasi 17'yi gecmeyen arkadas ise hala CeHaPe'ye terorist yakistirmasi yapiyor. Asil terorist ocalana sayin sehitlere kelle diyendir.

Surekli zam gelmesinin sebebi zaten siyasi, neden siyasetten bu kadar cekiniyorsunuz?

Basimizdaki ekonomistin uydurdugu Türkiye modeli ile bu duruma geldik. Konudaki yasi 17'yi gecmeyen arkadas ise hala Cehape'ye terorist yakistirmasi yapiyor. Asil terorist ocalana sayin sehitlere kelle diyendir.

Ben siyasetten çekinmiyorum kardeşim sıkıldım artık. Sosyal medyaya giriyorum 10 videodan 8 tanesi siyaset. O ona laf atıyor o ona küfür ediyor. Birisi çıkıyor elinde mikrofon sağa sola soru soruyor falan cidden sıkıldım kafamı dağıtmak için giriyorum kafam daha çok gidiyor. Siyasetten kaçan yok çekinen de yok. Ama sıktı artık da.

Ekonomiyi siyasetten ayıramazsın, aynı şeyi çok kez yapıp da farklı sonuçlar bekleyemezsin 😄

Sen ne diyorsun dostum?

Ben siyasetten çekinmiyorum kardeşim sıkıldım artık. Sosyal medyaya giriyorum 10 videodan 8 tanesi siyaset. O ona laf atıyor o ona küfür ediyor. Birisi çıkıyor elinde mikrofon sağa sola soru soruyor falan cidden sıkıldım kafamı dağıtmak için giriyorum kafam daha çok gidiyor. Siyasetten kaçan yok çekinen de yok. Ama sıktı artık da.
Bu secim donemlerinde hele ki boyle bir ekonomik krizin icerisinde iken siyasetten uzak kalmak istiyorsan sosyal medyaya girmeyeceksin. Baska caren yok ne yazik ki, bende istemezdim siyasete bulasmayi ama bulastik artik. Siyaset en temiz insani yozlastiran bir şey.

Hocam seni anlıyorum ama bu ülkede içtiğimiz sudan sorduğun soruya kadar her şey politik. Dolayısıyla insanlar evde oturup dinlendiği esnada hiçbir şey yapmasa bile alınan kararlardan maddi manevi olumsuz olarak etkilenip dolup taşıyor. En ufak bir konfor alanı geldiğinde de dile getirmek istiyor. Durum bundan ibaret. Yine de konunun siyasi atışma seviyesine gelmesi hoş değil. Burada bitirelim bence.

Yazdığım gayet açık ve net, Türkçe anlamadıysan iki üç farklı dilde daha anlatabilirim.

Dostum kendini beğenmiş gibi cevaplar vermeyi bırak bence. Bana bir şey anlatma egonu başka yerde tatmin et.

Özür dilerim siyaset yaptığım için senin konunda. Hakkım var ise helal et lütfen. Kusura bakma senin konunda seni rahatsız ettik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı