Zarganalıktan kurtulmak

yasıyorumz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. 171 boyundayım ve 45 kiloyum. Elimde gainer, 2×5 kg dambıl ve 5kg yulafım var. Biri beni şu zarganalıktan kurtarabilir mi?

Merhaba dostlar. 171 boyundayım ve 45 kiloyum. Elimde gainer, 2×5 kg dambıl ve 5kg yulafım var. Biri beni şu zarganalıktan kurtarabilir mi?

Hocam zarganalıktan kurtulmak diyorsunuz 5kg yulaf var elinizde yulafı kilo vermek isteyenler kullanır.

Dostum bu yapacağın iş sadece 2 dumble ile olacak iş değil ilk önce spor salonuna yazılmalısın. Dirty bulk olarak geçen yağ şeker fark etmeksızın istediğin kiloya kadar ulaşabilmek için hem spor yaparak hem de yemeklerle destekleyerek kilo alma tekniğini uygulaman lazım istersen biraz daha araştır.

Ekleme: Eğer dirty bulk yaparsan Full yağ olarak kilo alırsın ama eğer clean bulk yaparsan sadece kas kütlesi kazanarak vucüdunun yağ oranını düşük tutarsın eğer çok hızlı kilo almak istiyorsan ilk bir 15 20 kilo alana kadar dirty bulk öneririm.

Hocam zarganalıktan kurtulmak diyorsunuz 5kg yulaf var elinizde yulafı kilo vermek isteyenler kullanır.
İşte yanlış yere yazdığınızın canlı bir kanıtı. :)

Belki çok saçma gelecek ama stres yapan etkenleri azaltın insanları kafaya takmayın. Doydugunuzu hissetiginiz an kendinizi biraz daha zorlayın hedefine ulasmak için ara öğünler tüketin asitli içeceklerden kaçının.

Önce bir dahiliyeye kontrole gitmeni tavsiye ederim. 171 boya 45 kilo gerçekten olağanüstü bir durum. Babam da kilo problemi çekiyordu. Boyuna göre olağandışı bir kilosu vardı. Ne olduğunu hatırlamıyorum ama bir hastalığı varmış. Tedavi sonrası kilo almaya başladı. Ne olur ne olmaz kontrole git. Onun dışında yemekten başka çaren yok. Hele hele iştahsızlığın da varsa spor yapsan da besin değerini karşılayamadığın için çok yavaş gelişirsin.

Bakın sizin amacınız clean bulk mu değil mi ona göre cevap vereyim.

Clean bulk olarak bunu önerebilirim.

Buna benzer sorun bende de var, sana vereceğimiz öneriler bir yere kadar. İlk önce doktora başvur bir hastalığın varsa öğrenmiş olursun hem. Ayrıca yulaf zayıflatır.

Geri
Yukarı