Zayıflama çayları güvenilir mi??

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle selamünaleyküm. Ben diyete başlamış birisiyim. Ve kilolarımdan sıkıldım. Ve bunu sürekli biriyle konuşuyorum. Instagram'da karşıma sürekli zayıflama çayları çıkmaya başladı. Minceur zayıflama çayı ve kinoa zayıflama çayı çıkıyor. Yani ben bunlara pek inanan biri değilim ama arkadaşlarım al diyor. Yani bu tür çaylar güvenilir midir?

Öncelikle selamünaleyküm. Ben diyete başlamış birisiyim. Ve kilolarımdan sıkıldım. Ve bunu sürekli biriyle konuşuyorum. Instagram'da karşıma sürekli zayıflama çayları çıkmaya başladı. Minceur zayıflama çayı ve kinoa zayıflama çayı çıkıyor. Yani ben bunlara pek inanan biri değilim ama arkadaşlarım al diyor. Yani bu tür çaylar güvenilir midir?
Madem çay içmeye bu kadar gönüllüsün. Her sabah yeşil çay iç. Hepsinden daha faydalıdır. :)
Yani bende istemiyorum ama arkadaşlar diyince sormak istedim. Zaten KYK yurdundayım kısabilirim yemekten. Bol bol su içerim. Birde bir kaç arkadaş spor demiş. Kanka okul dağın başında spor yapma imkanım salona gitmeden pek yok gibi. Salon desek çok uzak. Ama burada bir kaç hareket yapabilirim.
İmkan yoksa 1 saat yürüyüş tarzı spor yapabilirsin.

Şunu önereyim kardeşim sana. Yeşil bitkilerden mesela maydanoz, nane, limon, karamfil, tarçın. Bunları su yapıp gün içinde bunu içebilirsin illa bitki çayı gibi bir şey olsun istiyorsan bu tarz bir karışım sana ödem attırır ama sürekli bu şekilde içmekte faydalı degil yaptıgın suyu 2 gün içersin 5 gün yapmazsın veya 1 hafta yaparsın 15 gün yapmazsın gibi.

Hayır tabii ki sakın öyle bir hata yapma sen hiç show haberi izlemiyor musun zayıflama çayı yüzünden hayatını kaybeden felç olan insanlar var.
Eğer zayıflamak istiyorsan çözüm basit
Az yemek düzenli spor yapmak gerisi gelir zaten ama çay içmek istiyorsan yeşil çay al.
Ama yeşil çayı markalı alma orijinal bitkisini al evde suyun içini at Ocak'ta kaynat iç.

Yeni konular

Geri
Yukarı