Zayıflamak için Ne Yapılmalı?

Ezmoce

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Ben 71 kilo 1.65 boyunda 17 yaşında bir gencim. Vucudum bayağı yağlı bu yüzden fitnesse de gittim şu an kick boksa gidiyorum arkadaşlar. Benim istediğim ince ve hafif kaslı vücut. Hangi yoldan kilo vermem ve sarkmamasi önemli hangi yoldan kilo vermeliyim? Kick boks mu yoksa fitness mi? Fitness tecrübem oldu. 1 ay kadar fakat bir değişiklilik göremedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece antrenman yeterli değil maalesef. Yediklerimize çok dikkat etmek gerekiyor. Fitness'a devam edin. Fazla yağlı tüketmemeye çalışın. Çikolata cips,fast food'tan uzak durmanıza söylememe gerek yok herhalde. Haftanın 5 günü en az antrenmana gidin. 1 Saat Kardiyo 1 Saat ağırlık yaparsanız. Oldukça fit bir vücuda sahip olabileceğinizi düşünüyorum.

Aslında 1 ay az bir süre değil. Yağlılardan uzak durun. Günlük almanız gereken kalorinin üstüne çıkmayın. Nette var ama ne kadar doğru bilmem. Onlara uyarsan emin ol faydasını görürsün. Günlük 3 LT su tüketmeye çalış. Mümkünse suya limon sık yarım limon kadar. Sabahları aç karnına 1 bardak limonlu ılık su iç. Sindirimini kolaylaştırır. Ben ona uyarak ve bazı göbek egzersizleri yaparak 2-3 hafta da 70 kilo'dan 67'düştüm. Benim de boyum 1.68 yaş 18 :D Pek'te farkım yok senden açıkcası :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı