Zayıflıktan nasıl kurtulurum?

Conspirator7

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yaşım 14 kilom 63. Böyle biraz normal gözüküyor ama boyum 1.82 metre. Babamda benim yaşlarda uzundu sonra babamında boyu uzamayı bırakmış Şimdi boyu 1,84 . Şimdi ana konumuza dönersek nasıl zayıflıktan kurtulurum?

Not: Dersim 13 00 da başlayıp 18 00 da bitiyor saat 10 11 gibi kalkıyorum o yüzden çoğu zaman okula yemek yimeden gidiyorum.

Merhaba. Yaşım 14 kilom 63. böyle biraz normal gözüküyor ama boyum 1.82 metre. Babamda benim yaşlarda uzundu sonra babamında boyu uzamayı bırakmış şimdi boyu 1,84 . Şimdi ana konumuza dönersek nasıl zayıflıktan kurtulurum?

Not: Dersim 13 00 da başlayıp 18 00 da bitiyor saat 10 11 gibi kalkıyorum o yüzden çoğu zaman okula yemek yimeden gidiyorum.

Yaş 14 boy 1.84 kilom 71 tuna tavus gibi 3 gün yiyerek 70 kilo olursun 😀

Merhaba. Yaşım 14 kilom 63. böyle biraz normal gözüküyor ama boyum 1.82 metre. Babamda benim yaşlarda uzundu sonra babamında boyu uzamayı bırakmış şimdi boyu 1,84 . Şimdi ana konumuza dönersek nasıl zayıflıktan kurtulurum?

Maşaallah kardeşime metobolizman fazla çalışıyor demek ki.
Çok fazla kilo almana gerek yok bu kilo iyi.
30'lu yaşlarına 75 ile girersen sonrasında alırsın.
Genel vücut direncinde zayıflık ya da kalsizlik gibi şikayetin var ise doktora git.

Maşaallah kardeşime metobolizman fazla çalışıyor demek ki.
Çok fazla kilo almana gerek yok bu kilo iyi.
30'lu yaşlarına 75 ile girersen sonrasında alırsın.
Genel vücut direncinde zayıflık ya da kalsizlik gibi şikayetin var ise doktora git.
Zayıflık ve kalsizlik derken ne demek istediniz?

Nasıl zayıflıktan kurtulurum?

Doktora gidersin, tahlil falan filan ne isterse yaptırırsın. Eğer ciddi bir sorunun sıkıntın yoksa sana spor ve beslenme programı önerir. Eğer yine alamazsan gainer falan da ekler. Gainer yüksek kalori ve carb içerdiği için çabuk kilo almanı sağlar. He sen diyorsan ki ben evde ne yapabilirim, carb yönünden yüksek beslenip ağırlık çalışarak kilo alabilirsin. Ama sen yine de bir tahlil falan yaptır.

Doktora gidersin, tahlil falan filan ne isterse yaptırırsın. Eğer ciddi bir sorunun sıkıntın yoksa sana spor ve beslenme programı önerir. Eğer yine alamazsan gainer falan da ekler. Gainer yüksek kalori ve carb içerdiği için çabuk kilo almanı sağlar. He sen diyorsan ki ben evde ne yapabilirim, carb yönünden yüksek beslenip ağırlık çalışarak kilo alabilirsin. Ama sen yine de bir tahlil falan yaptır.
Ben 3 4 ay önce doktora gitmiştim vaynkomat ile ilgili hepsi iyi çıktı birtek bir doktorda problem çıktı oda problem diyil sadece zayıf olduğumu kilo almalı olduğumu söylemişdi.

Geri
Yukarı