Zayıflıktan nasıl kurtulurum?

Çayın içine bu kadar şeker atmak sıkıntı olabilir, mümkün olduğunda bir veya iki çay kaşığı şeker ile çayınızı tüketebilirsiniz. Ekmek peynir, kaymak, yumurta varsa zeytin, domates gibi ürünlerden tüketerek istediğinizi elde edebilirsiniz. Bal güzel bir besin kalorisi yüksektir ondan tüketmenizi öneririm.

Sabahları dediğim gibi uyanınca iştahsızlık oluyorsa, ki illaki olur ben bile kaltığımda kalktığım gibi bir şeyler yiyesim gelmiyor. Biraz daha erken kalkın ona göre kahvaltı yaparsınız.
Kardeşimiz saçma sapan yorumları yanıtlıyor. Hileye kaçmaya çalışıyor sanırım. WinTime ve benim dediklerimi uygularsanız sağlıklı şekilde kilo alırsınız.

Spora başlarsan metabolizman hızlanır, uygun şekilde günde 2200 kalori civarında beslenirsen birkaç ayda canavar gibi olursun.
Hocam valla 14 yaşındaki çocuğa daha kalori hesabı vermek zor yani hesaplamaya çok da gerek yok gibi duruyor. Kahvaltı eksiği oradan kalori eksiğini kapatır gibi geliyor zaten bana.

Kendimi iyi hissediyorum yüzme kursuna gidiyorum başlangıçta nefes falan beni zorluyordu şimdi gittikçe daha iyi oluyor. Yani şöyle söyleyeyim sınıfta maç yaparken en geç yorulanlardanım. 3 4 kilomete koşmayı denerim yarın.

Kendini iyi hissediyorsan problem yoktur umarım.
Dediğim gibi bazı insanın metabolizması hızlı çalışır yediğini anında yakar sen onlardansın sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı