Zio Venom Vs Xprime Hero

• Konuyu başlatan Smh.
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 4B
Rica ederim ben indirimde 1519 TL'ye satın almıştım. İsterseniz bekleyin indirime giriyor bazen o zaman 1600'e denk getirebilirsiniz.
Keşke indirime girse takip edebileceğim bir bülten vs de bulamadım siz sanırım ürün aldığınız için zio club üyesi oluyorsunuz dönemsel indirim olacak vs. gibi bilgiler size geliyormu acaba ? Ayın 10 una kadar beklemeyi düşünüyorum belki sevgililer günü indirimi falan yaparlar diyerekten ama sanmıyorumda sanırım 1800 TL ye alacağım gibi duruyor :(

Evet bunu görmüştüm fakat 1565C0481 yazan kısımda C harfi olması eski mekanizma olması anlamına geliyor mekanizmasını yeniledikleri seri numaralarında 1565B0501 gibi B harfi bulunmakta. Aradaki farkı nasıl anlayacağımızı sordum ürünü aldığımızda. C serisindeki ürünler tam yatarlı değil B serisindekiler tam yatarlıdır bilgisini aldım :)

Evet bunu görmüştüm fakat 1565C0481 yazan kısımda C harfi olması eski mekanizma olması anlamına geliyor mekanizmasını yeniledikleri seri numaralarında 1565B0501 gibi B harfi bulunmakta. Aradaki farkı nasıl anlayacağımızı sordum ürünü aldığımızda. C serisindeki ürünler tam yatarlı değil B serisindekiler tam yatarlıdır bilgisini aldım :)
Evet bendeki 180 derece yatmıyor 135 dereceydi sanırım

Evet bendeki 180 derece yatmıyor 135 dereceydi sanırım
Siz alalı uzun süre olmuştu muhtemelen B mekanizmaları çıkmamıştı sanırım aldığınızda. Şuan zio nun kendi sitesinden ünlü desteği ile 1800 e düşüyor. Bir kampanya falan yapsalar 1650-1700 arasına düşse fiyatı hemen alacağım fırsat bekliyorum :)
An itibari ile bende Zio Venom almış bulunuyorum bakalım kaç günde gelicek. Dediğiniz gibi açıklama kısmına kargoyla ilgili önceden sorun yaşayan arkadaşlarım var kutu yırtık yada deformeli gelirse teslim almayacağımı belirttim. İnş problemsiz şekilde elimize ulaşır :)

Son düzenleme:
Siz alalı uzun süre olmuştu muhtemelen b mekanizmaları çıkmamıştı sanırım aldığınızda. Şu an zionun kendi sitesinden ünlü desteği ile 1800'e düşüyor. Bir kampanya falan yapsalar 1650-1700 arasına düşse fiyatı hemen alacağım fırsat bekliyorum :)
an itibari ile bende zio Venom almış bulunuyorum bakalım kaç günde gelecek. Dediğiniz gibi açıklama kısmına kargoyla ilgili önceden sorun yaşayan arkadaşlarım var kutu yırtık ya da deformeli gelirse teslim almayacağımı belirttim. İnş problemsiz şekilde elimize ulaşır :)

Rahat mısınız? Tavsiye eder misiniz?

1.90 Boy 70 kiloyum. Ben satın alırken sadece kırmızı, sarı, mavi renkleri vardı, ben kırmızı aldım.

Çok fazla oturduğumuz zaman terletme yapıyor. Derisi hava alabilen bir deri olduğu için, uzun oturmalar sonrasında kalkıp bi 30 dakika havalandırmak gerek koltuğu.

Koltuğu en alçakta kullanırsanız boyunuzun problem olacağını düşünmüyorum. Ben de en alçakta kullanıyorum, en yükseğe alınca gerçekten yüksekte oluyorsunuz.
Kumaş versiyonuda satılıyor neden kumaş almadınız?

Merhabalar biraz geç oldu fakat yorumda bulunayım. Kendi sitesinden zio venom aldım.

İlk geldiğinde alt mekanizması bozuk gibi geldi bana video çektim gönderdim wp destekten ve bozuk olduğunu belirterek yeni alt mekanizma gonderımı yaptı şirket. Şirketin ustası sağolsun sökme aşaması için beni görüntülü arayarak tarif etti ve yeni gelen mekanizma ile değişim sağladım. Bu arada tabi kolaçlar biraz sallanıyor gibi gelmişti bana değişim için ilk olarak 3d göndermişler yanlışlıkla sonra 4d tekrar gönderdiler.

Şuan koltuk gerçekten istediğim gibi rahatlık olsun vs her açıdan. günde 10 saat üzeri oturuyorum bel desteğini ayarlayarak çok rahat bir pozisyonda kalıyor.

Almanızı tavsiye ederim. Özellikle şirket satış sonrası desteği çok iyi gerçekten. bana 3 kere kargo gönderdiler toplamda ve çok destek oldular.

Not: yaz gelmedi ama terletme yapıcağını sanmıyorum delikli olduğu için. Kardeşim callitte markasından almıştı onun koltuğuna göre zio çok daha kaliteli olduğunu söyleyebilirim kardeşimde benim koltuğumu denediğinde iade ederek zio aldı bilginize.

Merhabalar biraz geç oldu fakat yorumda bulunayım. Kendi sitesinden zio venom aldım.

İlk geldiğinde alt mekanizması bozuk gibi geldi bana video çektim gönderdim wp destekten ve bozuk olduğunu belirterek yeni alt mekanizma gonderımı yaptı şirket. Şirketin ustası sağolsun sökme aşaması için beni görüntülü arayarak tarif etti ve yeni gelen mekanizma ile değişim sağladım. Bu arada tabi kolaçlar biraz sallanıyor gibi gelmişti bana değişim için ilk olarak 3d göndermişler yanlışlıkla sonra 4d tekrar gönderdiler.

Şuan koltuk gerçekten istediğim gibi rahatlık olsun vs her açıdan. günde 10 saat üzeri oturuyorum bel desteğini ayarlayarak çok rahat bir pozisyonda kalıyor.

Almanızı tavsiye ederim. Özellikle şirket satış sonrası desteği çok iyi gerçekten. bana 3 kere kargo gönderdiler toplamda ve çok destek oldular.

Not: yaz gelmedi ama terletme yapıcağını sanmıyorum delikli olduğu için. Kardeşim callitte markasından almıştı onun koltuğuna göre zio çok daha kaliteli olduğunu söyleyebilirim kardeşimde benim koltuğumu denediğinde iade ederek zio aldı bilginize.
Alırken indirim kodu kullandınız mı? Kaç TL'ye geldi?

Geri
Yukarı