Zombi istilasında nasıl hayatta kalınır?

Eki Görüntüle 1362869
Deri ceket ve eldiven kişiye bağlı.

1650193306186.png

Onun yerine bunun gibi olsa hayatta kalma ihtimalini arttırır.
Yok dikenli tel olmalı.
Eğer çok güçlü birisi değilsen zombinin beynine hasar veremezsin

Bir şey eklemek istiyorum, güvenlik bir bölgeye varmak isterseniz yollar kullanılmamalıdır çünkü hem kalabalık olur ve zombiler o yöne doğru hareket eder.
Eğer apartman gibi bir yerde yaşıyorsanız en yakın eczane, market, hırdavatçı gibi yerlere gidip malzeme toplamak, hırdavatçıdan alınan malzeme ile kapıları camları sağlamlaştırmak daha mantıklı, elektriği ise zombi salgını çıktığını duyurdukları an hızlıca gidip satın almak bunun yanında tabii ki su deposu da lazım.
Bir de ne kadar fazla insan o kadar güç demektir, zombilerden değil insanlardan korkmak lazım o yüzden depolayabildiğiniz kadar silah depolamak lazım.

Bu konuda çok bilgim yok fakat insanlar panik ile sosyal medya ve iletişim ağlarına yönelecektir, bu yüzden radyo frekansları dinleyebileceğiniz bir sistem oluşturmanız sizin yararınıza, eğer böyle bir salgın olursa tohum ve toprak gibi şeyler kesinlikle olmalıdır.
All of us are Dead izleyeli 1 hafta olmadı, şahsen hazırlıklı olduğumu düşünüyorum. :D

Ben de Z nation izlemiştim hala etkisindeyim.

Bir şey eklemek istiyorum, güvenlik bir bölgeye varmak isterseniz yollar kullanılmamalıdır çünkü hem kalabalık olur ve zombiler o yöne doğru hareket eder.
Eğer apartman gibi bir yerde yaşıyorsanız en yakın eczane, market, hırdavatçı gibi yerlere gidip malzeme toplamak, hırdavatçıdan alınan malzeme ile kapıları camları sağlamlaştırmak daha mantıklı, elektriği ise zombi salgını çıktığını duyurdukları an hızlıca gidip satın almak bunun yanında tabii ki su deposu da lazım.
Bir de ne kadar fazla insan o kadar güç demektir, zombilerden değil insanlardan korkmak lazım o yüzden depolayabildiğiniz kadar silah depolamak lazım.
En güvenli ev.
images (17).jpeg

Geri
Yukarı