Zombi Korkumu Nasıl Yeneceğim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam bişey olmaz. Afedersin zütündeki her kılın titrediğini hissetsende şuanda yeryüzünde herhangi bir zombi, yürüyen ölü ve ben efsaneyim'deki canavarlardan dünya üzerinde yok. Aynısının cin versiyonu vardı bende hoş hala arada tırsıyorum ama tavsiyem şu, zombi çıkacakmış gibi hissettiğinde durma, normal aktiviteni devam ettir. Acele etme, eğer acele edersen beynine burda ters bişeyler var mesajı verirsin dolayısıyla iyice tırsarsın. Kapıyı açıyorsan yavaşça açmaya devam et. Birde ben bu korkumu yenmek için biraz aşırıya kaçıp gecenin bi yarısı dışarıda kimsenin olmadığı yerlere gidiyordum. Öyle öyle yendim ama bu biraz aşırı istersen yap (yapma, en eziyetli yol):d

Kaç yaşındasın ? Profilinde 20 yazıyor ama.. Eğer 20 yaşındaysan bunları anlayacak kadar büyük ve olgun bir kişisin demektir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında benim de karanlık korkum var:ıslık:
Yeniyor gibiyim aslında, iyiye gidiyor yavaşça. Gideceğim yerdeki ışığı açmak için bile fenerle gider açardım. Artık yapmıyorum. Yani bu bir süreden sonra seni sıkacak, bayacaksın bu korkudan(y)

Aslında benim de karanlık korkum var:ıslık:
Yeniyor gibiyim aslında, iyiye gidiyor yavaşça. Gideceğim yerdeki ışığı açmak için bile fenerle gider açardım. Artık yapmıyorum. Yani bu bir süreden sonra seni sıkacak, bayacaksın bu korkudan(y)
Seninki kabul edilebilir bir korku, her insanda olabilir. Ama bu arkadaşınki..
ne-diyon-lan-sen-değişik_632103.jpg

Herkesin bir korkusu olabilir. Sudan korkan var mesela. Nasıl içtiklerini de anlayamadım.

Zombilerin öldüğü bir film izle resident Evil gibi.
Ya da hayal et
Zombileri kestiğini:ROFL:
Ya da internetten zombi olan bir fotoğraf yazdır, dart at resme.
Bende hep etkili oluyor
(Not dart yerinde kalem ya da bıçak kullanabilirsiniz)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı