Zombi istilasında nasıl hayatta kalınır?

Hocam sanırım milyonersiniz böyle bir eve bakıyorsanız bizi de yanınıza alın😁
Bu konuda çok bilgim yok fakat insanlar panik ile sosyal medya ve iletişim ağlarına yönelecektir, bu yüzden radyo frekansları dinleyebileceğiniz bir sistem oluşturmanız sizin yararınıza, eğer böyle bir salgın olursa tohum ve toprak gibi şeyler kesinlikle olmalıdır.

Ben de Z nation izlemiştim hala etkisindeyim.

Amatör telsizci sertifikası alabilirsin ücretsiz bir şekilde onu alabilirsen bir de 300TL'ye telsiz alırsanız iletişim sıkıntınız kalmaz.
Bir şey eklemek istiyorum, güvenlik bir bölgeye varmak isterseniz yollar kullanılmamalıdır çünkü hem kalabalık olur ve zombiler o yöne doğru hareket eder.
Eğer apartman gibi bir yerde yaşıyorsanız en yakın eczane, market, hırdavatçı gibi yerlere gidip malzeme toplamak, hırdavatçıdan alınan malzeme ile kapıları camları sağlamlaştırmak daha mantıklı, elektriği ise zombi salgını çıktığını duyurdukları an hızlıca gidip satın almak bunun yanında tabii ki su deposu da lazım.
Bir de ne kadar fazla insan o kadar güç demektir, zombilerden değil insanlardan korkmak lazım o yüzden depolayabildiğiniz kadar silah depolamak lazım.

Ama şehirde yaşıyorsan zombi sayısı artıp devletin kontrolü kaybetmeye kaybettiği zamanlarda şehirler bombalanır o yüzden şehirlerden olabildiğince uzak durmak lazım.

Ama şehirde yaşıyorsan zombi sayısı artıp devletin kontrolü kaybetmeye kaybettiği zamanlarda şehirler bombalanır o yüzden şehirlerden olabildiğince uzak durmak lazım.

Muhtemelen bir sürü insan da aynı şeyi düşünecek ve şehir dışına çıkmaya çalışan belki de on binlerce kişi olacak ben aklı başında bir insanın bu tür bir salgında evinde bekleyeceğini sanmıyorum her an kapısına dayanabilirler

Hocam sanırım milyonersiniz böyle bir eve bakıyorsanız bizi de yanınıza alın😁

Amatör telsizci sertifikası alabilirsin ücretsiz bir şekilde onu alabilirsen bir de 300TL'ye telsiz alırsanız iletişim sıkıntınız kalmaz.

Raccoon City'nin sonu.

Muhtemelen bir sürü insan da aynı şeyi düşünecek ve şehir dışına çıkmaya çalışan belki de on binlerce kişi olacak ben aklı başında bir insanın bu tür bir salgında evinde bekleyeceğini sanmıyorum her an kapısına dayanabilirler.

Hızlı olan hayatta kalır şehirde kalan ölür ama şehirden çıkıp nereye gideceksin o önelmi.

Hayatta kalamazsınız. Çünkü karşınızda 11 Sezon The Walking Dead+ 7 Sezon Fear The Walking Dead+ 2 Sezon The Walking Dead: World Beyond izleyen kişiler olacak. :D
Ayrıca neden teçhizat olarak Lucille yok?

Yeni konular

Geri
Yukarı