Zowie EC1-A vs Razer Deathadder Elite vs SteelSeries Rival 310

Burak.D

Kilopat
Daha fazla  
FPS oyunları oynuyorum. Önceden fazla pahalı olamayan mouse alırdım ama hep sensörlerinde hep sorun çıktı. Bu 3'ü arasında kaldım. Dediğim gibi FPS oyunları önceliğimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer olan FPS için uygun değil zira optik bir sensöre dahip değil.
Zowie EC1-A öneririm zira profesyonel kullanıcıların da tercihi genelde bu yönde oluyor.

Deathadder elite ile rival 310 arasında kaldım.

Deathadder Elite 450ips gibi bir tarama hızına sahip.
SS 310'da Truemove 3 sensörler var, sapmanın rakipleri karşısında neredeyse 0 olduğunu söylüyor ki buna Deathadder Elite'de dahil.

Benim beklentim, düşük DPI ve hassasiyette, sorun yaşamadan FPS oyunlarını oynamak ki bunların en başında CS:GO geliyor.

Razer olan FPS için uygun değil zira optik bir sensöre dahip değil.
Zowie EC1-A öneririm zira profesyonel kullanıcıların da tercihi genelde bu yönde oluyor.

Yanlış anladın, Sensörü Elite daha önde.
Profesyonel çok kullanıyor diye alakası yok, öncede çoğu rival yada rival 300 kullanıyordu aynı sensör kullanıyor diye geçiyorlar ama tabi tam elin oturan geçenler var. Mesela CS GO Prof. JW diye biri Rival kullanıyordu şimdi EC2-a ya geçti nedeni plastik ve kablo rahatsız yüzüne aynı sensör kullandığı için geçtim dedi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı