Zula donanım banı nasıl kaldırılır?

İşletim sistemi
Windows 10

Zinar07

Picopat
Yer
Antalya Muratpaşa
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Zula da sanırım donanım banı yedim haziran 2020'den beri oyuna giremiyorum her girdiğimde oyun atıyor ve sınırsız ban yiyordum. Geçenlerde IP değiştirdim yine girdim bu sefer lobiye attı ve B12 güvenlik sistemi seni maçtan uzaklaştırdı dedi bilgisayara 30 kez format attım işe yaramadı. Babamın iş yerindeki bilgisayarı getirdim ve bizim internete bağlayıp oynadım herhangi bir oyundan atma durumu yoktu demek ki sorun benim bilgisayarımda. Yemin ederim ki hile açmadım. Desteğe yazıyorum hile açmışsın sil diyorlar D diskini tamamen temizledim C diskinede format atmıştım zaten. Kuzenim donanım banı olabilir dedi donanım banım nasıl kalkar?

Aynı anda attık bende gözükmedi yazarken.

Kusura bakmayın.

Boş ver, o oyun için uğraştığına değmez. Diğer çoğu oyunda donanım banı kalkmıyor diye biliyorum, yanlışsa düzeltirler ama ben dediğim gibi oynamayın oyunu, oynadığınız zamana yazık. Uğraştığınız zamana yazık.

Bence pay to Win dışında güzel bir oyun demek ki adam bu oyunu seviyor. Kişisel düşünceleri bırakıp adamın problemine yardım etmemiz daha doğru olacaktır.

Geri
Yukarı