Zula Oyun İncelemesi

Açıkçası Zulaya yatıracağım paralar ile CS GO alırım hem daha çok eğlenirim hem de param çöpe gitmez Zula=CS GO nun 360p hali (Bu arada iki oyunuda oynadım)

Bir deneyeyim dedim, oyun açılmadı. İnternette hangi çözümü gördüysem denedim, map yüklenirken loncaya geri atıp durdu beni. Kuzenin bilgisayardan oynadım, silah farkı gerçekten var. Nereye gitsem tanıdık geldi falan. Grafikler çöp, oynanış berbat, vuruş hissi de ne?

CS:GO oynayamadım açıkçası. Ondan dolayı da CS:GO ile de bir karşılaştırma yapamam. Grafikler kişiye göre değişir. Grafik konusunda bir şey de bilmiyor olabilirim. Cahilliğim için kusura bakmayın...

CS:GO oynayamadım açıkçası. Ondan dolayı da CS:GO ile de bir karşılaştırma yapamam. Grafikler kişiye göre değişir. Grafik konusunda bir şey de bilmiyor olabilirim. Cahilliğim için kusura bakmayın...
Hocam CS:GO, Wolfteam ve Point Blank oyunlarının karışımı bu oyun. Söylediğim oyunlara bakarsanız demek istediğimi rahatlıkla anlarsınız, oyunun kendine ait hiçbir şeyi yoktur.

Parayı veren düdüğü çalar mantığı için berbat bir oyun. Adam para basıyor silahı +5'liyor filan ve senin 1 şarjörün onun 1 mermisi etmiyor. Yüzde doksan CS:GO gibi adaletli bir oyun oynamadığınız için bu yorumları yapıyorsunuz. Büyük ihtimal grafik ile ilgili bir şey de bilmiyorsunuz çünkü map başına 1 MB'da yapılmış haritaları çakma bir oyunu övmeniz beni üzdü.
Hocam kedi ulaşamadığı ciğere mındar dermiş hesabı şu an için sadece free to play oynadığım için yetinmeye çalışıyorum. Şu ana kadar bir grafik gördüğüm falan yok açıkçası.

Geri
Yukarı