Zula P2W mi?

Aslına bakarsak skin alınabilen her oyun P2W, CS:GO ve Valorant'ta buna dahil ama Zula tarzında bir P2W yöntemi kullanmıyorlar, her iki oyunda(CS:GO ve Valorant) psikolojik üstünlük yönünde P2W yöntemi kullanılıyor.
Hocam ama o psikolojik bir şey. Zula gibi direk P2W değil. Şahsen ben Valorant ve CS:GO gibi oyunlarda skinsiz daha iyi vuruyorum. Valorant'ta tüm skinlerim default ve yerden yükseltilebilir bir skin aldığım zaman adam vuramıyorum. Bu kişisel bir şey.

Alın size kanıt.

Dosya Ekleri

• Screen Shot 5.05.2021 at 13.47.png
    Screen Shot 5.05.2021 at 13.47.png
    165,7 KB · Görüntüleme: 56
Hocam normal sunuculara değil hızlı lobi tdm girin. -15 seviye iseniz -15 seviyeler ile karşılaşacaksınız.

Zorunda değilsin kendin 1 saat içinde kasıp 7 günlük silah alabilirsin. (bütün iyi silahların fiyatları aynı. AUG 7 gün 20k, MPT 7 gün 20k, M468 7 gün 20k)

Hayır hocam + basma olayı çok saçma ayrıca oyunu 4 saat aralıksız oynamanız gerekiyor her gün 1 ay girmezseniz oyuna hesabınız sıfırlanıyor resmen.

Hayır hocam + basma olayı çok saçma ayrıca oyunu 4 saat aralıksız oynamanız gerekiyor her gün 1 ay girmezseniz oyuna hesabınız sıfırlanıyor resmen.

Evet saçma. Bende sınırsız M468 var rahat rahat oynuyorum ama 1 ay girmeyin çok zorlanıyorsunuz. Bu yüzden mutlaka boşta 20k zp bırakıyorum.

Evet saçma. Bende sınırsız M468 var rahat rahat oynuyorum ama 1 ay girmeyin çok zorlanıyorsunuz. Bu yüzden mutlaka boşta 20k zp bırakıyorum.

İşte bu P2W ben bir oyun oynarken şöyle 30k zp bırakıyımda geleceğe yatırım yapyım dememem lazım yatırımcılıkmı yapıyoruz burada oyun oynarken üstüne fazla düşünmemem lazım değil mi 1 saat oynayıp çıkarım ben oyun oynuycaksam.

Evet, silahları para ile satın alıp para ile geliştirebiliyorsunuz bu sayede para ödeyen ödemeyene fark atıyor.
Anlamıyorum. Aynı zamanda merak ediyorum P2W diyenler şu son 1 ay içerisinde açıp oyunu oynadı mı acaba?

P2W oyunlarda genellikle para yatırmadan da gelişebiliyorsun ancak para yatıranlar çok daha hızlı gelişiyor.

Kendim deneyini yaptım ve kesinlikle P2W bir oyundur. 2 sene öncesinde Zula'yı çok fazla oynuyordum. O kadar uğraşmama rağmen 30-40 Lvl e yaklaşabildim ve en fazla +4 basabilmiştim. Oyunu bıraktım ve bir süre sonra yeni hesap ile başladım, oyuna bu sefer para yatırıyordum ve bir baktım silahlarım çok yakın bir sürede +4, +5 olmaya başladı ve 1 yılda kazanamadığım skinleri 2 haftada kazandım. Aksini iddia eden büyük ihtimal Zula bağımlılarıdır. Oynadığınız oyuna laf gelince aksini iddia etmeden tarafsız yorumlayın. Kendim LoL de oynarım ama oyunun kitlesi çöp diyen olursa asla sesimi çıkarmam çünkü doğru söylemiş olurlar.

Geri
Yukarı