Zula P2W mi?

Sizi başka Zula konusunda da gördüm. Oyun bütünüyle bir bug zaten. Hitbox problemleri, oyuna para yatıranları tatmin etmek üzere kurulmuş rank sistemi, +5 yaş velet kitle. Dengesiz harita dizaynı. Snip atmak ayrı bir dert +6 bora12 ile tek atamıyorum çünkü karşıdaki adam kendine can satın almış parasıyla. Daha fazla yazardım ama belli ki anlayacak kapasitede bir FPS oyuncusu değilsiniz.

Oyun main oyunum değil. Evet hitbox problemleri var. Evet oyunun çalıntı mapleri dışındaki mapler çok kötü (Çin, kale, düğün salonu). Oyun eskisi kadar P2W değil demeye çalışıyorum. Ayrıca oyunda para ile can satın alınmıyor sadece kalkan satın alınabiliyor. (%5 ve %10) bunlarda oyunda zp ile kazanılabiliyor. (genelde kolsuzlar olduğu için almıyorum bile) 50 kere söyledim anlayın artık oyun main oyunum değil. Arada 2-3 velet vurup hile damgası yemek için giriyorum. (nedense iyi olmamama rağmen hile diyorlar)

Benim tek anlatmak istediğim şey oyun eskisi kadar P2W değil. Eskiden herşey para idi. Oyunda fazla bug var evet. Oyun main oyun yapılmaz ama arada 2-3 velet vurmak için girilir.
İşte bu P2W ben bir oyun oynarken şöyle 30k zp bırakıyımda geleceğe yatırım yapyım dememem lazım yatırımcılıkmı yapıyoruz burada oyun oynarken üstüne fazla düşünmemem lazım değil mi 1 saat oynayıp çıkarım ben oyun oynuycaksam.

Evet maalesef çok saçma sistem.

Oyun main oyunum değil. Evet hitbox problemleri var. Evet oyunun çalıntı mapleri dışındaki mapler çok kötü (Çin, kale, düğün salonu). Oyun eskisi kadar P2W değil demeye çalışıyorum. Ayrıca oyunda para ile can satın alınmıyor sadece kalkan satın alınabiliyor. (%5 ve %10) bunlarda oyunda zp ile kazanılabiliyor. (genelde kolsuzlar olduğu için almıyorum bile) 50 kere söyledim anlayın artık oyun main oyunum değil. Arada 2-3 velet vurup hile damgası yemek için giriyorum. (nedense iyi olmamama rağmen hile diyorlar)

Benim tek anlatmak istediğim şey oyun eskisi kadar P2W değil. Eskiden herşey para idi. Oyunda fazla bug var evet. Oyun main oyun yapılmaz ama arada 2-3 velet vurmak için girilir.

Evet maalesef çok saçma sistem.
Zula son zamanlarda, verilen ZP sayısını vesaire artırdı, sezon hediyesi ayağına materyal dağıtıyor p2w damgasından kurtulmak için. Bazı insanlar he diyor bakın diyor zula diyor eskisi gibi değil diyor. Timsah göz yaşları misali. Savunduğunuz şeye dönün bir bakın Allah aşkına.

Zula son zamanlarda, verilen zp sayısını vesaire artırdı, sezon hediyesi ayağına materyal dağıtıyor P2W damgasından kurtulmak için. Bazı insanlar he diyor bakın diyor Zula diyor eskisi gibi değil diyor. Timsah göz yaşları misali. Savunduğunuz şeye dönün bir bakın Allah aşkına.

Oyunu açıp oynadınızmı çok merak ediyorum. 2018 zamanında denemiştim ve direk silmiştim. Şimdi arada giriyorum ve eskisi kadar P2W değil. Hala oynanmaz ama konunun başlığı Zula p2W'mi? Bende eskisi kadar değil diyorum ve Zula'cı damgası yiyorum :D.

Son düzenleme:
Oyunu açıp oynadınızmı çok merak ediyorum. 2018 zamanında denemiştim ve direk silmiştim. Şimdi arada giriyorum.
8 aydır tek bir hesaptayım, daha önce internet kafelerde oynadım arkadaşlarım aracılığıyla ve halen oynuyorum sistemim kendi sevdiğim tür oyunlara yeterli gelmediğinden. Oyundaki rezaletleri saymaya devam edebilirim. Merak etme, bende +0 var karşıda +7 var tarzı şeyler değil onları kabulleneli çok oldu.

8 aydır tek bir hesaptayım, daha önce internet kafelerde oynadım arkadaşlarım aracılığıyla ve halen oynuyorum sistemim kendi sevdiğim tür oyunlara yeterli gelmediğinden. Oyundaki rezaletleri saymaya devam edebilirim. Merak etme, bende +0 var karşıda +7 var tarzı şeyler değil onları kabulleneli çok oldu.

Evet. Bende bunları diyorum zaten. Oyun çöp. Ama konunun başlığına bak. Zula p2W'mi? Bende diyorum ki eskiden tam p2W'di şimdi eskisi kadar değil en azından kendin kasabiliyorsun diyorum. Oyun zaten rezalet. Oyun oynanmaz. Zaten bende zamanında kastığım için (eski sistemimde başka bir şey kaldırmıyordu.) Haftada bir girip ne var ne yok bakıyorum şimdi bir de Battle Royale gelmiş bilet aldım onun için. Ve olmamış. Buglar, optimizasyon sorunları. Kısaca çöp. Zaten oyunu oynayan kitle %80 velet %20 sistemi olmayanlar.

Anlamıyorum. Aynı zamanda merak ediyorum P2W diyenler şu son 1 ay içerisinde açıp oyunu oynadı mı acaba?

Oyunu 2yıl oynadım oynamaz olaydım o oynayacağım zamanlarda Minecraft oynasam daha iyiydi inek keserdim en azından.
P2W değil, oyunu oynarsanız her şeye sahip olabiliyorsunuz. Sadece parayla alınan hiçbir şey yok oyunda.

+7'lere ne diyeceksin?

P2W her zaman öyleydi. Türk yapımı ne beklersin ki. Oyundaki en iyi silah zaten Visa kart.
Lafım her "Türk oyunu P2W'dir." değildir.

Geri
Yukarı