Zula'ya para yatırılır mı?

Cr Oyuncusu

Centipat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Evet, biliyorum Zula P2W oyun. Evet, biliyorum Zula eskisi gibi değil. Evet, kitleyi de biliyorum. Lâkin Zula bana güzel geliyor. Oynarken zevk alıyorum. Zaten halihazırda yurt içi ve yurt dışı dahil 180K'ya yakın aktif oyuncusu var. Uzun yıllar sonra 1 hafta önce yeniden başladım. Lâkin emekle gelişmek çok zor. Resimde gördüğünüz paketi alsam, sınırsız silah ve güzel +'lar basacağıma eminim. Benim sizden sorum şu, ne kadar zevk alsam da bu parayı yatırmam doğru olur mu sizce?
Screenshot_20240322-045946_Chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Zevk aldığın bir şeyi buraya niye soruyorsun ki hocam sen zevk alıyorsan bitmiştir niye görüş almak istiyorsun

Zaten yorumların %70'i Zula'ya para yatırılmaz diyecek ne yapacaksın vazmıgeçecen :)
Yinede sormak istedim hocam, evet vazgeçebilirdim. Ama yorumlarda kendi isteğine göre hareket et denildiği için ve 480 büyük bir meblağ olmadığı için almaya karar verdim.

480₺ para değil. 3 saat süren filme 2 kişi gitsen o kadar harcıyorsun. 1 hafta bile eğlendirse değer.

Hocam haklısınız ama bende de şu olur mu acaba, kimisi taaa kaç yıl önce bile 50 TL yatirdigina pişman:)

480₺ para değil. 3 saat süren filme 2 kişi gitsen o kadar harcıyorsun. 1 hafta bile eğlendirse değer.

Hocam haklısınız ama bende de şu olur mu acaba, kimisi taaa kaç yıl önce bile 50 TL yatirdigina pişman:)

Geri
Yukarı