ZyXEL VMG3312-B10B modem internet bağlantısı kopma sorunu

İnternet erişimi gelmediğinden heralde o uyarı. Yoksa ışıkla pek ilgisi olmaz. Zaten uyarıda bağlantının daha gelmdiğini gösteriyor kardeşim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardesim aynı sorun bende vardı, kopma sırasında modemdeki DSL ışığını kontrol ettiğimde yanmıyordu. Bu hatayı da o yüzden veriyor. DSL yandığı halde bu tarz hatalar aldığım zaman da tarayıcı geçmişini temizlediğimde düzeliyordu. Kopma problemi için isp firman ile görüşüp bilgi verebilirsin hat kontrolü için.

Arkadaslar sinirsiz internet alicam insAllah genellikle ttnet hangi modem veriyorlar ve ne almaliyim tplink td w9970 hipernet iyi mi

Genellikle zyxel modem veriyorlar anlaşmalı onlarla sanırım. vmg3312b10b ürünü var hem adsl hemde vdsl hatta uyumlu gayet kullanışlı bir ürün tavsiye edebilirim.

Arkadasta var internet kirmizi oluyor kapat ac duzeliyor oluyor zyxel olanlara sordun hepsinde var boyle bir sorun zyxek modem sevmiyorum tp link td w 9970 iyi gibi onu alsam nasil olur iyi olur mu ne dersiniz

Pardon

Kisitlama dedigim baglanti kopmasi

Selamlar. Bende zyxel vmg3312-b10b modem var. Bu sorun hergün benimde başıma geliyordu. 4440375 sorun olmadığını söyler . Size sonra 4441150 numarayı arasınız . 10 dakika bekleyip cevpa gelir. Cavap şudur. Zyxel arayüzüne girmek için 192.168.1.1 girip admin ve şifreyi girin . Sonra ağ ayarlarından kablosuz gelin burda kablosuz ağ kurulumu yazan yerde kanal yazan yeri 11 yapmamız lazım bunun için kanal yazan yerin karşısına dağa fazla basın ordan 11 işretleyin. Onun altında dağa fazala üst işretleyip uygulaya basın. Sonra üste wps yazan yere gelin wps kurulum yazan 2 kutuyu devre dışı bırakın sağ alta uygulamaya basın. Artık 24 saatte bir kopma olmuyacaktır. Kolay gelsin ben ismail gürgenburan işinize yaradıysa ne mutlu bana....
Konuyu hortlatmış olacağım ancak kusura bakma yazmadan edemeyeceğim gerçekten çok sağol beni büyük bir çileden kurtardın yazılanları yaptım ve sıkıntı geçti sağol tekraren.

Geri
Yukarı