Gökkayahan tarafından önerilen çözümler

 1. G

  Çözüldü LG A510 i7-740QM görüntü verir mi?

  Şu anki işlemcinizde grafik birimi olmadığı gibi, alacağınızı söylediğiniz işlemcide de yok. @PossibleTurco, HM55 hakkında şöyle yazdı: "Sadece ancak görüntü almaya yarayacak bir şey var çünkü. Sürücüsü dahi yok. Bu durumda İ7-640M falan bakması daha iyi olur. Zaten İ7-740QM'i soğutamaz o...
 2. G

  Çözüldü Telefon interneti kapalıyken WhatsApp Web nasıl kullanılır?

  Kullanamazsınız. WhatsApp'ta çoklu cihaz desteği yok. İletişim WhatsApp sunucusu - WhatsApp yüklü telefonunuz - WhatsApp web transfer aracı - Web yüklü bilgisayar ve tersi olarak sağlanıyor. Telefonu bu hattan koparamazsınız. Telegram kullanabilirsiniz.
 3. G

  Çözüldü Eski WhatsApp yedeklemesini geri yükleme

  Çok tecrübe ettim bu durumu. Yeni boş WhatsAppınızla yedek aldığınızda eski yedeğiniz maalesef pek güzel olmayan bir yola gidiyor. Şu an yeni bir WhatsApp kurulumu yapsanız son aldığınız yedeği gösterecektir size. Yaklaşık 5-6 aydır uğramadığım için nasıldır bilmiyorum ama en son böyleydi. Bu...
 4. G

  Çözüldü İşletim sistemi olan SSD laptopta boot etmiyor

  UEFI için GPT gerekir. UEFI destekli bilgisayara MBR kurarsanız BIOS'ta boot'ta bunla ilgili geriye dönük ayar var. Legacy seçerseniz SSD'den boot edilecektir. Lakin işi baştan yanlış yapmışsınız, GPT kurulum USB'si ile tekrar kurulum yapın.
 5. G

  Çözüldü Başka bilgisayar için SSD'ye format atılabilir mi?

  Şu anki diske Windows kurup yeni bilgisayara takıp çalıştırmanız mümkün. İlk açılışta farklı donanımlardan dolayı açılması uzun sürecek ve sürücüleri yükleyecektir. Ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum ama evet, çalışır.
Yukarı