LG G4 mü iPhone 6 mı ?

G4'e dayanıklı demişsiniz ama pek çok cihazin gerisinde drop testlerde. Gorilla Glass 3 olmasi da bir dezavantaj tabikide.

android iosmu tercıhını yapıyorum da ios tamam stabil ama arkadas cok kapalı ben 2.5 mlyar verıp bi kafese tıkılmak istemiyorum
android biraz hantal bu bilinen bi gercek Lg G4 guzel bi telefona benzıyo tabikide bi ios hızı yoktur bennım gunluk telefon kullanımım soyle face twitter watsap falan takılırım bolca haber okurum sıklıkla fotograf cekerım yanı ıphone alırsam gunde 2 defa şarj etmek ıstemıyorum telefonu. hem lg g4 daha guncel bi telefon ıphone 6s cıkcak eylulde
Bu mesajından sonra düşünmeden G4 almalısın. Ayrıca Android de artık iOS kadar stabil..

Açık ara G4.
  • G4'ün kamerası daha iyi, 4K çekebiliyor.
  • G4'ün hem RAM hem de işlemcisi daha iyi.
  • Batarya konusunda G4'ün tasarruf seçenekleri daha iyi. Kapasite detayını bilmiyorum ama yüksek olmalı o da.
  • G4 Gorilla Glass.
iPhone 6S'i bekleyebilirsiniz ama 3000 TL'den aşağıya gelmez.
Gerçekten buna tarafsız mı bakıyorsunuz? Ben her iki telefonu da kullanan biriyim. LG G4 deki kasılma, donma, sıcaklık, ağırlık o kadar yoğun ve kötü ki, iphone 6 ya da Plus ile bu konuda karşılaşma yapacak olursak, Murat 131 ile BMW kıyaslaması yapmış oluruz. Kamera konusunda Açık ara G4 önde. Büyük umutlarla ve hatta taahhütlü G4 alan arkadaşım, şimdi 1.700 TL'ye zor sattı telefonu. Ve o arkadaşım LG G3 kullanan biriydi. İphone fiyatı çok diyorlar evet biraz fazla. Ama yarın bir gün satmak istediğinde 100-200 TL zarar ediyorsun. Ama bir Samsung,LG en az 500-600 TL zarar ediyorsun. Bunlar da önemli hususlar bence

Son düzenleme:
@chinny25 G4'te mi kasma, donma, sıcaklık ve yavaşlık var? Bir de yoğun şekilde. Cihazınızı derhal servise verin derim, çünkü G4 son derece stabil bir cihaz. Recep abi için de tarafsız mı bakıyorsun demişsin. Zaten kendisi iPhone 6 kullanıyor. Tabi ki tarafsız bakıyor ve doğruları yazmış.

@chinny25 G4'te mi kasma, donma, sıcaklık ve yavaşlık var? Bir de yoğun şekilde. Cihazınızı derhal servise verin derim, çünkü G4 son derece stabil bir cihaz. Recep abi için de tarafsız mı bakıyorsun demişsin. Zaten kendisi iPhone 6 kullanıyor. Tabi ki tarafsız bakıyor ve doğruları yazmış.
Eğer kasılma,donma ve programlarda geç açılma olmasaydı. Biz bu telefonu satmazdık zaten.

Gerçekten buna tarafsız mı bakıyorsunuz? Ben her iki telefonu da kullanan biriyim. LG G4 deki kasılma, donma, sıcaklık, ağırlık o kadar yoğun ve kötü ki, iphone 6 ya da Plus ile bu konuda karşılaşma yapacak olursak, Murat 131 ile BMW kıyaslaması yapmış oluruz. Kamera konusunda Açık ara G4 önde. Büyük umutlarla ve hatta taahhütlü G4 alan arkadaşım, şimdi 1.700 TL'ye zor sattı telefonu. Ve o arkadaşım LG G3 kullanan biriydi. İphone fiyatı çok diyorlar evet biraz fazla. Ama yarın bir gün satmak istediğinde 100-200 TL zarar ediyorsun. Ama bir Samsung,LG en az 500-600 TL zarar ediyorsun. Bunlar da önemli hususlar bence
S3'tür o bence(!) G4 ve yoğun ve berbat derecede kasılma, donma, sıcaklık, ağırlık kelimelerini aynı cümle içinde kullanmak için 3, hatta 5-10 kez bir oturup düşünmek lazım. Deseydin alırdık 1700'e. Şöyle telefonlar da kullanmayı bilmeyenlerin elinde heba olup gidiyor ya ona yanıyorum.

Ben her iki telefonu da kullanan biriyim. LG G4 deki kasılma, donma, sıcaklık, ağırlık o kadar yoğun ve kötü ki
G4 teki kasma, donma, sıcaklık, ağırlıkmı? Dostum ya sen G4 kullanmadın hatta eline bile almadın, yada ben kullanmadım. Şuan da elimde olan cihaz G4 değil. Kimin tarafsız olduğu belli zaten. G4 te bile kasma var diyosan şüphelim senden. Sen cihazın adına bakıyorsun. Bir tarafta Apple diğerinde G4. Ama G4 hepsinden daha iyi. Buna eminim. @Recep Baltaş bile İphone kullanırken G4'ü tavsiye etmiş. Sen daha neyin derdindesin.

S3'tür o bence(!) G4 ve yoğun ve berbat derecede kasılma, donma, sıcaklık, ağırlık kelimelerini aynı cümle içinde kullanmak için 3, hatta 5-10 kez bir oturup düşünmek lazım. Deseydin alırdık 1700'e. Şöyle telefonlar da kullanmayı bilmeyenlerin elinde heba olup gidiyor ya ona yanıyorum.
Kullanmayı bilmeyenler mi? Öncelikle üslubuna dikkat et. Herkesin yorumu, eleştirisi, farklı görüşleri, izlenimleri olabilir. Bunu özgürce de ifade edebilirsin.Ama kalkıp heba oluyor falan.Benim de saygımı bozdurma. Ayrıca ben bire bir deneyip, baktığımı, karşılaştırdığımı söylüyorum. Kulaktan dolma bilgiler ile ya da orada burada izleyerek yorum atmıyorum. Saygılı olursan sevinirim

Çok haklısın

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı