Ryzen 5 3600 için RTX2070S vs RX 5700 XT

Fiyat ve performans olarak xt modeli daha iyi ısınma problemi kasa iyise yaşamassın alacaksınız sapphire pulse modelini alın en iyisi :))
Açıkçası Sapphire kartlara niyeyse hiç güvenemiyorum ya. Gerçi başıma ne geldiyse de ASUS ROG serisinden geldi o da ayrı bir konu ama şansımı bir de MSI'dan yana denemeye biraz daha yakınım galiba.

Açıkçası Sapphire kartlara niyeyse hiç güvenemiyorum ya. Gerçi başıma ne geldiyse de ASUS ROG serisinden geldi o da ayrı bir konu ama şansımı bir de MSI'dan yana denemeye biraz daha yakınım galiba.
Video testlerini izle istersen gerçekten 2020 ortasına damga vuracak bir kart olacak yeni yeni ünlü olmaya başlıyor sapphire amd nin güvence markası

AMD sürücülerde yığınla sorun var onu başta belirteyim. Nvidia'da AMD'ye nazaran daha az var. Şu an en stabil çalışan ekran kartı serisi GTX 10 serisi.
AMD de yığınla sorun mu var şu anda neredeyse hiç sorun yaşayan yok. O zaman hiç kimse RTX serisi almasın RTX zaten çöp oyun bile açmıyor. Bide fanboyluk diyorsunuz hiç güleceğim yoktu.

AMD de yığınla sorun mu var şu anda neredeyse hiç sorun yaşayan yok. O zaman hiç kimse RTX serisi almasın RTX zaten çöp oyun bile açmıyor. Bide fanboyluk diyorsunuz hiç güleceğim yoktu.
Kim sorun yaşamıyor? Sen forumu gezdiğine emin misin? RX 5700 XT kullanan biri olarak söylüyorum. Kaç ay oldu daha adamakıllı sürücü çıkmadı. Özellik getiriyorlar sorunlu çıkıyor anladın mı?

Kim sorun yaşamıyor? Sen forumu gezdiğine emin misin? RX 5700 XT kullanan biri olarak söylüyorum. Kaç ay oldu daha adamakıllı sürücü çıkmadı. Özellik getiriyorlar sorunlu çıkıyor anladın mı?
Sana zorla aldiran mi oldu? Arastiraydin sorunun hiç kendinde olduğunu düşünmüyorsun binlerce kartı kullanan var onlar neden sorun yaşamıyor

Bunu bir kaç kişi yaşadı diye tamamen sorunlu anlamına gelmez. Ayrıca ben sorun yaşamayan çok insan gördüm sorun yaşayan da az gördüm. Sıkıntı varsa garantiye gönderin.

Sana zorla aldiran mi oldu? Arastiraydin sorunun hiç kendinde olduğunu düşünmüyorsun binlerce kartı kullanan var onlar neden sorun yaşamıyor
Sana ne oluyor? Sen kimsin?
Bu forumda bu ekran kartını en çok savunanlardan biri benim. Açtığımda konulara bakman bile yeterli.
Bunu bir kaç kişi yaşadı diye tamamen sorunlu anlamına gelmez. Ayrıca ben sorun yaşamayan çok insan gördüm sorun yaşayan da az gördüm. Sıkıntı varsa garantiye gönderin.
Yahu arkadaşım sen Geliştirilmiş Senkronizasyon'u açıp ben takılmadan doğru dürüst oyun oynuyorum de ben seni alnından öpecem anladın mı?
Dünkü adamlar gelmiş beni eleştiriyor ben de buna sinir oluyorum arkadaş. Forumda hiç görmediğim adamlar ayıp.

Sana ne oluyor? Sen kimsin?
Bu forumda bu ekran kartını en çok savunanlardan biri benim. Açtığımda konulara bakman bile yeterli.

Yahu arkadaşım sen Geliştirilmiş Senkronizasyon'u açıp ben takılmadan doğru dürüst oyun oynuyorum de ben seni alnından öpecem anladın mı?
Böyle yaparak hava atmaya çalışmasan sevinirim :)

Böyle yaparak hava atmaya çalışmasan sevinirim :)
Hava atmıyorum. Benim eski nick Shadow Ryzen. Burda beni bilen bilir.
En basitinden sürücüler kısmına girin orda bilinen hatalar yazıyor. Bana inanmıyorsanız AMD'nin sitesine bakın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı