Sarms ürünleri ve MK-677 zararlı mı?

Sentinus0

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, başlıkta bahsettiğim gibi sarms ürünleri hakkında düşünceleriniz neler? MK-677 beyindeki hipofiz bezini uyarıp büyüme hormonu salgılatıyor. Şöyle kaliteli orijinal bir MK-677 yine zarar verir mi? Bence verir gibi hiç bulaşmayacağım ama düşünmekteyim alsam mı almasam mı diye? Uyku saatim günde 8 saat günlük protein miktarımıda alabiliyorum maddi durumum yeterli. Not: Sporla uğraşan birileri yazarsa çok daha memnun olurum. Ve sarms hakkında bilgi sahibi olanlarda yazabilir.

YouTube'de bunu açıklayan bir sürü video var. Yan etkileri steroidlere benzer veya farklı şekilde olabilir, yan etkilerini detaylı açıklayan bir araştırma yok. Kendinizi denek olarak görmüyorsanız uzak durun. Zarar verir mi demeniz bayağı komik olmuş sosyal medyada karşınıza çıkan her şeye inanmayın, sarmstan hariç steroidlere bile zararsız diyecek kadar gözü dönmüş mahluklar var piyasada.

Hayvan üzerinde denenmiş, insan üzerinde araştırması olmayan ürünü kullanmak saçmalık. İnsan üzerinde deney yapılan tek SARMS, bildiğim kadarıyla Ligandrol. Onun bile çok zararlı olduğu tespit edilmiş.

Yanlış bilmiyorsam MK-677, şekerini düşürerek sürekli aç kalmana yol açıyor. Kesinlikle önermem.

Enjeksiyon testosteron bile SARMS'tan daha güvenilir.

Arkadaşlar selamlar, başlıkta bahsettiğim gibi sarms ürünleri hakkında düşünceleriniz neler? MK-677 beyindeki hipofiz bezini uyarıp büyüme hormonu salgılatıyor. Şöyle kaliteli orijinal bir MK-677 yine zarar verir mi? Bence verir gibi hiç bulaşmayacağım ama düşünmekteyim alsam mı almasam mı diye? Uyku saatim günde 8 saat günlük protein miktarımıda alabiliyorum maddi durumum yeterli. Not: Sporla uğraşan birileri yazarsa çok daha memnun olurum. Ve sarms hakkında bilgi sahibi olanlarda yazabilir.
Hayır alma yan etkisini kimse bilmiyor çünkü üzerinde araştırma yok adam gibi herkeste farklı etki yapabilir. Yani deney faresi olmak istemiyorsan alma. Ve Türkiye de illegal kaçak geliyor ne olduğu bile belli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı