tema

1. Syfex

Windows 10 tema değişme sorunu

Bugün gece Valorant oynarken parlaklağı monitörümden kıstım fakat oyun hala parlak geldi aramaya parlak yazıp ilk çıkana tıkladım ve ayarlardan yüksek karşıtlık kullanı açtım ne olduğunu bilmiyorum test etmek için temam falan değişti kapatım eski haline çevirdim PC'yi kapatıp açınca tekrardan...
  2. D

Rehber Yeni kullanıcılar için tema ve ikon yükleme

Arkadaşlar öncelikle merhaba, yeni kullanıcılar için tema veya ikon yüklemek bayağı zor oluyor. Dosyayı indirdikten sonra nereye atacaklarını tam olarak bilmiyorlar veya uğraşmak istemiyorlar. Bunun için OCS-URL denilen basit bir uygulama geliştirilmiş. xfce-look.org, gnome-look.org gibi...
  3. RythoN

Rehber Vivaldi browser'a GX tema kurmak

Vivaldi'ye geçtikten sonra belki de Opera GX'i tek özleme sebeplerinden biriydi bu neon teması. Bir ara öylesine arıyor iken buldum bunu Opera GX gibi oluyor. GabeVilela/Vivaldi-GX. Buradan indiriyorsunuz zaten kendisi anlatıyor nasıl kuracağınızı. Kısaca anlatayım ben, öncelikle...
  4. R

Windows 10 .theme uzantı düzenleme

Merhaba arkadaşlar, bende bir tema dosyası var. Temanın ana rengi mavi, ben bunu hangi dosyadan bulup kırmızı olarak ayarlayabilirim?
  5. L1fer1o

Hangi MIUI temasını kullanıyorsunuz?

Evet arkadaşlar, öncelikle MIUI sürümünüzü paylaşıp sonra da hangi temayı kullandığınızı söylerseniz daha yararlı olur. Ben Note 8 Pro kullanıcısıyım ve MIUI sürümüm 12.0.6 minimal MIUI V5 kullanıyorum. Simgeleri animasyonlu. Bildirim paneli ve sistem uygulamalarının hepsinin iç dizaynını...
  6. Alpaslan64

LXDE için Tema

Arkadaşlar selamlar. Ben malum Raspberry Pi OS kullanıyorum ve sanırım masaüstü ortamı LXDE. Burada gelen hazır temalar çok hoş değil. Çalıştır kısmına "lxappearance" yazınca çıkan temalardan bahsediyorum. Ben güzel görünümü olan bir tema arıyorum. Nasıl arayacağımı bilmediğim için buraya sormak...
  7. cntgrlylmz

Çözüldü Windows koyu sarı rengine döndü

Merhaba, Bilgisayarımda hiçbir sorun yok ama bir gün bilgisayarımı açtığımda pencerelerin sarı rengine döndüğünü fark ettim. Tema, renk veya saydamlık olsun değiştirsem bile o pencerelerin bazı kısımları sarı renk asla gitmiyor nedir sizce bu? Nasıl çözebilirim?
  8. Falsey

Rehber Technopat karanlık tema nasıl yapılır?

Biraz ayarları kurcaladım ve karanlık tema olduğunu öğrendim. Yapmak isteyenler için adımlar aşağıda bulunmaktadır. 1. Adım sağ yukarıdaki isminize (profilinize) tıkladığınız zaman aşağıdaki gibi küçük bir yardım menüsü göreceksiniz. Bu menüden sosyal seçeneklerine giriyoruz. 2. Adım: Açılan...
  9. D

Xfce Masaüstünde MacOS Big Sur Görünümü Yapma

Arkadaşlar iyi günler öncelikle. Birkaç haftadır gördüğüm kadarıyla herkes Mac görünümlü bir masaüstü arayışında. Aslında biraz tecrübeli herkes bunu nasıl yapacağını bilir ama bilmeyenler ve bilgilerini tazelemek isteyenler için kısaca nasıl yapıldığını anlatacağım. Kaynak olarak bu videoyu...
  10. aydos

phpBB Forum Teması'nı nereden bulunur?

Envato market gibi sitelerde var ancak çok pahalı ve çok beğenmedim. Zira diğer sitelerde de aynı durum. Güzel ve ideal fiyatlı bir forum sitesi temasını nereden bulabilirim?
  11. M

Siteler nasıl koyu tema yapılır?

Siteler nasıl koyu tema yapılır?
  12. Dabaddu37

Çözüldü Koyu Temayı Kalıcı Hale Getirme

Merhabai, HTML + CSS ile bir site kurdum. JavaScript ile de bazı fonksiyonlar ekledim. Şu an yapmaya çalıştığım özellik koyu tema özelliği. Siteye bir buton koydum butona basılınca JavaScript kodlarım çalışıyor ve site koyu temaya geçiyor. Site normal olarak açık temada açılıyor. Düğmeye basınca...
  13. I

YouTube kanalı için konsept önerisi

Arkadaşlar ben bir kanal açmak istiyorum fakat montaj yaparken veya çekerken saatlerimi almasın. Başlangıçta basit iş yapmak istiyorum. Şu an montaj kanalım var az abonesi ama izlenmesi idare eder ama montaj işi bana göre değil. Önceden telefon ve PC için bilgiler veren kanalım vardı. Yani...
  14. A

Rehber Firefox Color eklentisi ile kendi temamızı oluşturmak

Merhaba. Her ne kadar Firefox kendi içinde Varsayılan, Açık, Koyu gibi birkaç hazır temayla geliyor olsa da özelleştirme bakımından daha fazlasını isteyenler olabiliyor. Hazır temalar da hoşunuza gitmezse kendi temamızı oluşturmak isteyebiliriz. Bildiğim kadarıyla Mozilla tarafından çıkartılmış...
  15. U

Çözüldü VLC Media Player için Arc Dark teması nereden indirilir?

Windows 10 üzerinde VLC Media Player'a Arc Dark temasını nereden indirebilirim? VideoLAN Skins adresinde bulamadığım için internette biraz araştırma yaptım ve aşağıdaki siteyi buldum. Sizce ne kadar güvenilirdir ve nereden indirmem gereklidir? https://addons.videolan.org/p/1167642/
  16. Skyle

Wordpress Gönderiye Özel Şablon

Wordpress'te gönderiye özel şablon nasıl oluştururum veya bir kategorinin tüm gönderilerinin farklı bir şablon kullanmasını nasıl sağlarım? Sayfaya özel şablon gibi bir şey olmasını istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
  17. Kanatsız Kuş

Technopat karanlık mod

Merhaba karanlık modu her uygulamada kullanan bir kişiyim. Google, WhatsApp, Windows. Technopat'a karanlık mod olduğunu öğrendim. Çalıştırdım ve berbat geldi. Tabi ilk önce böyle oluyor ama bir süre kullandım alışamadım. Mavi yazılar garip yeşil yazılar hiç uyum sağlayamadım. Kişisel görüşüm...
  18. hattori hanzo

WordPress'de üyelik açılabilen web sitesi yapma

Merhabalar. Bir web sitesi açmak istiyorum WordPress üzerinde. Site çok basit sosyal medya tarzı çalışacak. Sadece birkaç cümle hakkında yazısı ve birkaç fotoğraf eklenebilir durumda olacak. WordPress üzerinde böyle bir şey mümkün mü? Her an üyeliğine bağlanarak yeni fotoğraf yüklenebilir mi ve...
  19. PandoraEct

Windows 10 görüntü değiştirme

Herkese merhaba arkadaşlar. Windows 10 için örneğin tarayıcı ya da pencere geri kapat büyült tuşlarını değiştirecek, atıyorum Mac'deki gibi ya da çerçeve görünümlerini değiştirecek kısaca başka bir işletim sistemi kullanıyormuş havası verece temalar var mı? Önerisi olan Windows 10 teması tasarım...
  20. Z

Windows 10 Masaütünü Ubuntu veya Mac gibi Nasıl Özelleştiririm?

Arkadaşlar Windows 10 görünümünden sıkıldım. Linux kullandığım zamanlar masaüstünü istediğim gibi özelleştirebiliyordum. Bunu Windows 10' da nasıl yapabilirm. Farklı masaüstü görünümü kullanan varsa ekran görüntüsü atabilir mi? Winstep (Nexus, Xtreme) kullanan var mı? Ayrıca bundan daha iyi...
  21. R

Cyberpunk evreni hakkinda gorusleriniz

Cyberpunk evreni/temasi hakkindaki goruslerinizi yazabilirsiniz.
  22. alfabe

Çözüldü Win 7 teması değişti

Windows 7 temam aşağıdaki gibiydi; Birden böyle oldu; Çok fark yok ama sayfalar açılıp kapanırken oluşan efektler değişti. Bir diğer farkta şurada; Lütfen yardım edin.
  23. H

Site temasinin ana menüsü nasıl değiştirilir?

Bu temayı yeni aldım bir türlü ana menüyü ikinci resimdeki gibi yapamadım. Temanın ayarlarından değiştirilmiyor ama .php dosyaları mevcut. Nasıl değiştirebilirim?
  24. HakanSa46

Web sitesi ana menü özelleştirme

Bu temayı yeni aldım bir türlü ana menüyü ikinci resimdeki gibi yapamadım, temanın ayarlarından değiştirilmiyor ama .php dosyaları mevcut, nasıl değiştirebilirim?
  25. İlkay Baki Bayram

Çözüldü Yukarıya çık butonu sorunu

Merhaba, temada aşağıya iniyorsun sağ altta yukarıya bakan ok çıkıyor ya ona tıklayınca direkt yukarıya çıkıyor kendi kendine, o butonu ben ortaya almak istiyorum. Mesela bizim sitede canlı destek kısmı kısmı var, canlı destek oku kapatıyor, yani ok işlenmez hale geliyor, bu da hoş görüntü...
Geri
Yukarı