1.75 Boyla Smaç Basmak

Ah be ne günlerdi 18 yaşıma basıcam 1.80 oldum basabiliyorum artık :D.

Fitness'a gidip bacak güçlendir. Klübe gitmiyorsan bir klübe gitmeye başla. Oynamayı bırakma sürekli oyna sen fark etmeden artıcak yavaş yavaş kilon da önemli 70 kilo da olsan iyi şu an yağlı olmaman lazım çok.
Maalesef LGS senem olduğu için ailem izin vermiyor zaten Vanda kulüp yok ve nasıl kilo alabilirim.

Maalesef LGS senem olduğu için ailem izin vermiyor zaten vanda kulüp yok ve nasıl kilo alabilirim.

Maalesef çok yiyeceksin miden hiç boş olmayacak ama şeker gibi çikolata gibi şeylerle değil. Öğünlerde yemek ye bolca kalorisi yüksek olan şeyler tüket. LGS senen ise evde antrenman yapabilirsin ağırlıklarla Squad calf raise jump Squad yapabilirsin.

Vanda kulüp yok
En kötü gençlik ve spor yerlerinde vardır oraya kayıt olmayı dene.

Maalesef çok yiyeceksin miden hiç boş olmayacak ama şeker gibi çikolata gibi şeylerle değil. Öğünlerde yemek ye bolca kalorisi yüksek olan şeyler tüket. LGS senen ise evde antrenman yapabilirsin ağırlıklarla Squad calf raise jump Squad yapabilirsin.

En kötü gençlik ve spor yerlerinde vardır oraya kayıt olmayı dene.
Gidecektim baktım çok kötü Bi ortam var dedim boşver.

Buraya kadarmış demek ki... Eski günlere dönersiniz umarım
Teşekkürler hocam Makine Mühendisliği kazandım. Derslerden vakit bulabilirsem üni takımında oynamayı istiyorum en yakın zamanda formumu geri kazanmam lazım. Burası da günlük gibi oldu benim için :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı