1.94 boyla smaç basamamak

Gollum

Hectopat
Merhabalar, 16 yaşında 1.94 boyundayım ve 115 kiloyum. 145 kilodan düştüm daha bir yıl olmadı. Kas konusunda bir sıkıntım yok diye düşünüyorum bacağım yeterince kaslı zaten 145 kilo taşımak zordu. Potaya yaklaşabiliyorum ama o patlayıcı gücü elde edemiyorum. Pivot olarak oynuyorum ama üçlüğüm çok iyidir. Çok fazla üçlük çalışmaktan smacı boş geçtim. Kısa arkadaşlar çok iyi smaçlar basıyor nasıl yapıyorsunuz merak ediyorum. Herkes antrenmanlardan bahsediyor ama yabancı subredditlerde antrenmanların sakatlanma riskini arttırdığını söylüyorlar. Arada kaldım açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
İp atlayıp zıplamanı geliştir öncelikle daha sonra bol tekrar yapıp kendini geliştir. Sakatlık riski olsa bile yapmak istiyorsan bunu göze almalısın.

İp atlayıp zıplamanı geliştir öncelikle daha sonra bol tekrar yapıp kendini geliştir. Sakatlık riski olsa bile yapmak istiyorsan bunu göze almalısın.
Aslında ip atlamak çok etki etmiyor zaten youtubede biraz araştırırsan yöntemler bulabilirsin sakatlık için bir gün aralıkla yapmak daha iyi.

Geri
Yukarı