1 ayda 12 kilo vermek mümkün mü?

2 Ağustos'ta tatile gideceğim. Şu an 92 kiloyum. Aşağıdaki program ile 80 kiloya düşebilir miyim? Yoksa çok zor mu?

• Haftanın 5 günü 1,5 saat kardiyo.
  • Spor salonuna giderken (gidiş dönüş) toplam 1 saat yol yürüyorum, bu da dahil.
  • Düzgün diyet.
  • Günlük olarak spor hareketleri Googla'dan spor uygulaması ile.

Kardeşim iyi bir bilgisayarın varsa 4-5 tane hikayeli oyun satın al akşama kadar oyun oyna hiç yemek yeme zayıflarsın.

2 Ağustos'ta tatile gideceğim. Şu an 92 kiloyum. Aşağıdaki program ile 80 kiloya düşebilir miyim? Yoksa çok zor mu?

• Haftanın 5 günü 1,5 saat kardiyo.
  • Spor salonuna giderken (gidiş dönüş) toplam 1 saat yol yürüyorum, bu da dahil.
  • Düzgün diyet.
  • Günlük olarak spor hareketleri Googla'dan spor uygulaması ile.

Uzman çavuşluk sınavına girmek için arkadaşım bir ayda 20 kilo vermişti. Ama sabah aç karnına koşu yine gündüz ve akşam olmak üzere spor salonuna gidiyordu su diyeti falan yapıyordu neredeyse hiçbir şey yemiyordu. Çorba ya da haşlanmış yumurta falan yiyordu, doğal kürler falan yapıyordu. Ama tavsiye etmem bro vücudu çok hırpalarsın o şekilde.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ay=30 gün
1 kilo=7400 kalori
12 kilo 7400.12= 88.800 kalori.
X(kilon)*7400-88.800 kalori=Yeni x.
Yani 1 günde 6 saat spor yapsan,
70kg bir kişi için 5 dk kardiyo 43 kalori ise,
92 kg bir kişi için 5 dk kardiyo=c kaloridir.
C=56 kalori(yaklaşık olarak)[tam değer=56,514285714285]
Şimdi,
5 dk kardiyo=56 kalori ise
90 dk kardiyo=840 kaloridir.
840.5=4200 kalori.
2 haftada=(sadece kardiyodan)8400 kalori.
Yani 1kg 142.5 g.
1 ayda 2285 gram kaybedersin. Sadece 2kg.
80kg=360 kalori(Hızlı tempolu için)
10kg=60 kalori fark ediyor.
90kg(düştüğünu varsayarsak)=540 kalori.
Yaklaşık olarak 1 ayda 2.5-3.0 kilo burdan kaybedersin. Ek olarak diyet var. Yanında spor yaparsan olur bu iş.
Teşekkürler hocam.Kardiyo dan sadece 2 kilo mu kaybedeceğim yaklaşık olarak ben çoğu ondan gider diye düşünüyordum @Greenville

Kardeşim iyi bir bilgisayarın varsa 4-5 tane hikayeli oyun satın al akşama kadar oyun oyna hiç yemek yeme zayıflarsın.
İyi bir bilgisayarım yok Gta san Andreas a 4. Kez başlayacağım 😥

Teşekkürler hocam.Kardiyo dan sadece 2 kilo mu kaybedeceğim yaklaşık olarak ben çoğu ondan gider diye düşünüyordum @Greenville

İyi bir bilgisayarım yok Gta san Andreas a 4. Kez başlayacağım 😥
Evet. 2 kilo kaybedersin. Belki (çok zor ama) 3 kiloda olabilir. Hızlı tempolu koşudan iyi kaybedersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı