1 Blgisayarda 2 internet bağlantısı

brod12

Kilopat
Arkadaşlar ben yurtta kalıyorum ve internet çok yavaş.
Oynadığım oyun Slikroad.
Anlatmak istediğim oyunda mobil internet, webde vs gezerken yurdun internetini kullanmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapabilirsiniz ancak birini kullanmak istediğinizde diğerini disable etmeniz gerekir. Ağ Paylaşım Merkezi > Bağdaştırıcı Ayarlarında tüm bağlantılarınız gözükür hangisini kullanmak istiyorsanız onu aktif diğerini pasif hale getirin. 3. parti bir yazılımla falan başka bir çözümü varsa bilmiyorum ancak bu şekilde çözüm sağlayabilirsiniz.

Peki VMware Workstation ile ben 2. bir windows kurdum orada mobil internetin ağını aktif edip normal yurdun neti pasif hale getirebilir miyim? Ağ ayarları var programın makinenin ne kullanacağını sen biliyorsundurda nasıl yapacağımı bulamadım.

Virtual network editorden buldum seçim yaptım. Ama şimdi ana sistemden nasıl kullanmamasını sağlıyacağım. Devre dışı bırakınca sanaldan da gidiyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı