1 günde 3 kilo aldım

hobidi

Hectopat
1 gün bir cips ve su bardağı boyutunda puding yediğim için 3 kilo almışım sanırım. Eskiden aç karnına 87 kiloydum şimdi 89 küsur gösteriyor tartı. Yediğim cips 500-600 kaloriydi arkasına bakmıştım. Her gün spor yapıyorum 1 gün dinlensem etkisi olur mu?

Mümkün değil, daha yediklerinizi sindirememişsinizdir ki vücutta doku yapsınlar. Tuvalete gidip gelin :D Yarın sabah aç karna tartılın, bakalım hala kilo almış mı görüneceksiniz.

1 gün bir cips ve su bardağı boyutunda puding yediğim için 3 kilo almışım sanırım. Eskiden aç karnına 87 kiloydum şimdi 89 küsur gösteriyor tartı. Yediğim cips 500-600 kaloriydi arkasına bakmıştım. Her gün spor yapıyorum 1 gün dinlensem etkisi olur mu?

Hocam yedikten hemen sonra tartıldıysanız o yüzden olabilir ama öyle bile düşük ihtimal çünkü 1 paket cips ve 1 puding 3 kg aldırmadı imkansız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum boy kilo söylersen daha iyi yardımcı olabiliriz! Birde yaş.

Geri
Yukarı