1 haftada karın kası nasıl yapılır?

Bilgi geldi arkadaşlar hulk gerçekmiş!
geçmiş olsun hocam, iddiayı kaybettiniz. 1 haftada karın kası diye bir şey yok.

@Kehriban kilon çok düşük. Zayıflıktan karın kasların egzersiz yapmasan da belirgin olmalı zaten. Kesinlikle kilo almaya ve ağırlıklarla çalışmaya başlamanı öneriyorum, evde egzersiz yaparak kas yapamazsın, kasların belirginleşir sadece.

1 hafta boyunca her gün calisamayacagina göre bu iddianin simdiden yatacagini söylemek mümkün. Kaslari dinlendirmeden gelistirmeniz mümkün degil.

Kas gelistirmek bayagi emek ve zaman isteyen bir is. 1 haftada kas gelistirilseydi simdiye kadar coktan yapmistim.

Dostum alttaki uygulamayı yüklüyorsun, 30 günde diyor ama sen merak etme taktiği var. 2 gün eksik kalacağı için belki karın kası yapamayabilirsin ama yine de söyleyeyim. Günde 4 günün antrenmanını yapıyorsun ve sabah 5 yumurta, akşam ise 2 porsiyon et yiyorsun. Cipsten falan uzak dur yağ yapmasın. Bu programı arkadaşımın fitness hocası yazdı ben değil merak etme. Çocuk 1 hafta bodycilerle vs atmaya başladı.

1629487995808.png

Dostum alttaki uygulamayı yüklüyorsun, 30 günde diyor ama sen merak etme taktiği var. 2 gün eksik kalacağı için belki karın kası yapamayabilirsin ama yine de söyleyeyim. Günde 4 günün antrenmanını yapıyorsun ve sabah 5 yumurta, akşam ise 2 porsiyon et yiyorsun. Cipsten falan uzak dur yağ yapmasın. Bu programı arkadaşımın fitness hocası yazdı ben değil merak etme. Çocuk 1 hafta bodycilerle vs atmaya başladı.

Eki Görüntüle 1143789
teşekkürler deneyeceğim

Milletin aylarca emek verdiği şeyi 1 haftada mı yapmayı planlıyorsunuz? :D

Bu işler azim ve zamanla oluşur, maalesef iddiayı kaybettiniz. Eğer spor yapmak istiyorsanız; bu konuda uzman olan kişilerin bulunduğu salonlara gidebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı