1 Haftalık Hot Wheels koleksiyonu nasıl?

Attacksaw

Kilopat
Makaleler
12
1 adet TH Rise N Climb var onun dışında Supra vs. birçok araç buldum sizce iyi hunt yapmış mıyım? :)

20240423_210535.jpg

yani yaklaşık 4500 TL mi harcadınız?
Bu bir hobi ve günümüzde lego gibi diğer hobilere göre gayet normal bir fiyat tabii her ay böyle harcamayacaksa açıkçası ben olsam bu bütçeyi belli bir süreye bölerdim ve o şekilde alırdım yoksa hem kısa sürede sıkıyor hem de çok masraflı oluyor örneğin her ay 500tl ayırılabilir ve o şekilde bir kaç tane alarak zamanla koleksiyon yapılabilir.

Severek aldıysanız güzel fakat bu araba toplama işi zamanla olur. O fotoğraftakilerin en az yarısı yüksek ihtimal değerlenmeyecek. Bu nedenle sevdiğiniz ve değerlenebilecek araçlara az ama öz para harcamak en mantıklısı. Benim koleksiyonum 15-16 senelik mesela. Toplasam 300-400 araba vardır.

Bu bir hobi ve günümüzde lego gibi diğer hobilere göre gayet normal bir fiyat tabii her ay böyle harcamayacaksa açıkçası ben olsam bu bütçeyi belli bir süreye bölerdim ve o şekilde alırdım yoksa hem kısa sürede sıkıyor hem de çok masraflı oluyor örneğin her ay 500TL ayırılabilir ve o şekilde birkaç tane alarak zamanla koleksiyon yapılabilir.

Bundan sonra sevkiyat bekleyeceğim hocam sadece dediğiniz gibi indirim de olduğu için biraz fazla abandım. Migros ve D&R da indirim de olması avantajıma geldi.

Bu bir hobi ve günümüzde lego gibi diğer hobilere göre gayet normal bir fiyat tabii her ay böyle harcamayacaksa açıkçası ben olsam bu bütçeyi belli bir süreye bölerdim ve o şekilde alırdım yoksa hem kısa sürede sıkıyor hem de çok masraflı oluyor örneğin her ay 500tl ayırılabilir ve o şekilde bir kaç tane alarak zamanla koleksiyon yapılabilir.
Ben merak ettiğimden sordum hocam. Yani kötü bir anlamda değildi aslında. Benim de bu tarz şeylere ilgim var çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı