1 yıl içerisinde YKS sayısalda 50 bin yapmak mümkün mü?

Hızlı cozmemle alakası var da hızlı cozmesem de sıkılıp mat fen çözemiyorum biraz ilginç olay. Bu arada bayağı gelişmişsiniz sene başı 70le başlamıştım ben ve okulda 105 falan yapan vardı bayağı strese girmiştim mesela nasıl yapıyolar diye. Gerci şimdi 85-95 arası gidip geliyorum. O netleri yapanlar Max 2-3 net arttırdı.

O konuda sorun yasayan arkadaslarim var TR 20 soru çoz fenin 10 çoz TR'ye dön bitir fen bitir sonra sos ve mat.

O konuda sorun yasayan arkadaslarim var TR 20 soru çoz fenin 10 çoz TR'ye dön bitir fen bitir sonra sos ve mat.

Bizim okuldan gecen sene TR 700. Cikti çocuk geldi konusma yapti yani yapmaya calisti desem daha dogru 4 yıldır ful time calismis konusmayi unutmus o halde 700.ydü

Benim taktiğim daha çok şöyle Türkçe çöz 40 dk icinde bitir sonra Matta 10 12 tane kolay soru oluyor onları seçip çözüyorum gözümde büyümesin diye sonra sos tekrar mat fen. Su anlık bu taktik bence ise yarıyor ama ileride yaramazsa denerim sag olun.

@RyanGosling hocam bizde 105 yapan kız ger gün gözaltlari mosmor geliyor sürekli çalışıyor mesela.

Benim taktiğim daha çok şöyle Türkçe çöz 40 dk icinde bitir sonra matta 10 12 tane kolay soru oluyor onları seçip çözüyorum gözümde büyümesin diye sonra sos tekrar mat fen. Su anlık bu taktik bence ise yarıyor ama ileride yaramazsa denerim sag olun.

@RyanGosling hocam bizde 105 yapan kız ger gün gözaltlari mosmor geliyor sürekli çalışıyor mesela.

Ama onlar itüde okurken sen uni arayacaksin aradaki fark o gencligini çöpe atip gelecegini kurtarmaya calisan arkadaslardan o da.

Ama onlar itüde okurken sen uni arayacaksin aradaki fark o gencligini çöpe atip gelecegini kurtarmaya calisan arkadaslardan o da.
Tip falan istiyorum kazanırım muhtemelen üni arayacağımi çok zannetmiyorum bide sağlık her zaman daha önemli ileride odtuye ituye girip konuşmayı unutursan yine pek bir yere gelemezsin bence. Mental ve fiziksel sağlık kesinlikle daha önemli.

Tip falan istiyorum kazanırım muhtemelen üniversite arayacağımi çok zannetmiyorum bir de bence sağlık her zaman daha önemli ileride ODTÜ'ye ituye girip konuşmayı unutursan yine pek bir yere gelemezsin bence.

Eğıtim sistemi çöp hocam adamlar ne yapsın calisip kendilerini kurtarmaya calisiyorlar bu arada artik hangi uni oldugununda bir onemi kalmadi deneyim yoksa iste yok yani bu durumda onemli olan staj onu da tipta yapamazsiniz o yuzden zor bir alan. Ablam çapa diş hekimligi mezunu6 ay iş aramıştı şu an 30 civarı alıyor her Bolu'mun arti ve eksileri var size kalmis.

Eğıtim sistemi çöp hocam adamlar ne yapsın calisip kendilerini kurtarmaya calisiyorlar bu arada artik hangi uni oldugununda bir onemi kalmadi deneyim yoksa iste yok yani bu durumda onemli olan staj onu da tipta yapamazsiniz o yuzden zor bir alan. Ablam çapa diş hekimligi mezunu6 ay iş aramıştı şu an 30 civarı alıyor her Bolu'mun arti ve eksileri var size kalmis.
Ondan tip istiyorum hocam zaten torpil dönmüyor ki dönme ihtimali 0 zaten devlette girildiğinde. Bana saçma geliyor sonuçta bir daha genç olmayacaksın son 1 sene kasmayi planlıyorum ben umarim da 105 110 net arası yapıp iyi bir yere girebilirim bakalım görecez. Tıpta benim bildiğim staj olmasa da stajdan katlarca fazla deneyim kazandıran nöbetler ve ameliyati izleme falan gibi olaylar var diye biliyorum mesela tıp okuyan kuzenim mesleğe en hazır başladığın bölüm tip demişti zorlanmadı mesela öğrencilik hayatından sonra.

Ondan tip istiyorum hocam zaten torpil dönmüyor ki dönme ihtimali 0 zaten devlette girildiğinde. Bana saçma geliyor sonuçta bir daha genç olmayacaksın son 1 sene kasmayi planlıyorum ben umarim da 105 110 net arası yapıp iyi bir yere girebilirim bakalım göreceğiz. Tıpta benim bildiğim staj olmasa da stajdan katlarca fazla deneyim kazandıran nöbetler ve ameliyati izleme falan gibi olaylar var diye biliyorum mesela tıp okuyan kuzenim mesleğe en hazır başladığın bölüm tip demişti zorlanmadı mesela öğrencilik hayatından sonra.

Torpil işi emin olun hepsinde var duyduklarımı anlatsam gülersiniz neler var neler. Evet tıpta asıl mesele okumakta anladiğim kadariyla 1000 sayfalik anatomi kitaplarini gorunce ne ise bulasitiginizi anlayacaksiniz. D

Torpil işi emin olun hepsinde var duyduklarımı anlatsam gülersiniz neler var neler. Evet tıpta asıl mesele okumakta anladiğim kadariyla 1000 sayfalik anatomi kitaplarini gorunce ne ise bulasitiginizi anlayacaksiniz. D
Evet biliyorum zaten kolay olmadığını ama okuduktan sonra rahat ama tıpta torpil dönme işi çok zor mesela aile dostumuz kırsaldan gelme doktor olmuş sıfır torpille ve atanmada falan zorlukta yaşamamış yani egede bir köyde yaşayan biri rahat iş bulabiliyorsa çok da torpil dönmüyordur bence.

Evet biliyorum zaten kolay olmadığını ama okuduktan sonra rahat ama tıpta torpil dönme işi çok zor mesela aile dostumuz kırsaldan gelme doktor olmuş sıfır torpille ve atanmada falan zorlukta yaşamamış yani egede bir köyde yaşayan biri rahat iş bulabiliyorsa çok da torpil dönmüyordur bence.
Çok diye bir ibarede bulunmadım zaten ama yokta değil.

hocam saat 2 yatın artık

Geri
Yukarı