10.000TL Gaming Laptop Tavsiyesi

Arkadaşlar neye göre kesinlikle ASUS almalısınız diyebiliyorsunuz anlamıyorum. 2011 yılında aldığım MONSTER marka LAPTOP ( Clevo kasa ) 2019 yılında halen canavar gibi çalışıyor. Daha 4-5 ay öncesinde ekran kartına aşırı yüklenme sonucunda zarar verdim. ( GTA V - online orta ayarlarda 4-5 saat aralıksız oynama sonucunda ısınmadan ekran kartını yaktım. ) . Bunun dışında kardeşime aldığımız MSİ kasa Monster'da halen canavar gibi çalışıyor. Arada istanbula uğradığımda 3 saatliğine laptopu verip termal macun sürdürüyoruz ve aynı gün teslim alıyoruz...

Ön yargılarınızdan kurtulun artık, bilgi sahibi olmadan firmalar hakkında kötü fikirler belirtmeyin

Arkadaşlar neye göre kesinlikle ASUS almalısınız diyebiliyorsunuz anlamıyorum. 2011 yılında aldığım MONSTER marka LAPTOP ( Clevo kasa ) 2019 yılında halen canavar gibi çalışıyor. Daha 4-5 ay öncesinde ekran kartına aşırı yüklenme sonucunda zarar verdim. ( GTA V - online orta ayarlarda 4-5 saat aralıksız oynama sonucunda ısınmadan ekran kartını yaktım. ) . Bunun dışında kardeşime aldığımız MSİ kasa Monster'da halen canavar gibi çalışıyor. Arada istanbula uğradığımda 3 saatliğine laptopu verip termal macun sürdürüyoruz ve aynı gün teslim alıyoruz...

Ön yargılarınızdan kurtulun artık, bilgi sahibi olmadan firmalar hakkında kötü fikirler belirtmeyin
monster kullancısıyım ve işimi şansa bırakmak istemiyorum, her monster en az bir defa teknik servis görüyor. 10.000 lira verdiğim bi aletin de hiçbir sebeple teknik servis görmesini istemem

monster kullancısıyım ve işimi şansa bırakmak istemiyorum, her monster en az bir defa teknik servis görüyor. 10.000 lira verdiğim bi aletin de hiçbir sebeple teknik servis görmesini istemem
Teknolojide şans faktörü her zaman vardır, bu konuda hemfikir olalım. 10 bin verdiğiniz için servislik olmayacak diye bir durum yok ortada.

Söylediğim gibi Monster yedek servis bakımından diğer firmalardan kötü değildir, hatta daha iyi seviyededir. Bakılması gereken nokta pc'nin parça kalitelerin iyi olmasıdır. Yoksa dış kasanın önünde msi, asus veya monster yazması pek birşey ifade etmiyor.

Teknolojide şans faktörü her zaman vardır, bu konuda hemfikir olalım. 10 bin verdiğiniz için servislik olmayacak diye bir durum yok ortada.
arkadaşım msi kullancısı ekran kartı serisi 740m, benden yaklaşık 2 yıl önce aldı ve hala kullanıyor sorunsuzca, benim şuan 960m ekran kartlı pc'm var ve 4-5 tusu calısmıyor, bios pilinde temassızlık var ve bazen sebepsizce kasıyor ve turbo fanı açıyor. ses kalitesi kasa kalitesi zaten yerlerde. o yüzden bir daha monster almak istemiyorum.

Bakış açın buysa konuya benim diyebileceğim birşey yok. 2014 yılında arkadaşım MSİ GT 70 model laptop aldı amerikadan gelirken, burda en az 4 kere servise gönderdi en sonunda sahibinden.com'da çok ucuza sattı. Sebebi ise anakartın power-jack girişinde yaşanan sorunlar ve ram sorunlarıydı bir türlü çözemedi, şimdi MSİ'yide ben mi gömeyim bu olay yüzünden anlamadım

Bakış açın buysa konuya benim diyebileceğim birşey yok. 2014 yılında arkadaşım MSİ GT 70 model laptop aldı amerikadan gelirken, burda en az 4 kere servise gönderdi en sonunda sahibinden.com'da çok ucuza sattı. Sebebi ise anakartın power-jack girişinde yaşanan sorunlar ve ram sorunlarıydı bir türlü çözemedi, şimdi MSİ'yide ben mi gömeyim bu olay yüzünden anlamadım
msi teknik servisi zaten övülen bir teknik servis değil, ama kullanım ömrü çok çok fazla monster'dan bu tartışılamaz. monster'i olup da sorun yaşamayan kimse tanımadım ben. ve 10.000 küsür lira verdiğim bir alette sorun yaşamak istemiyorum

Hocam kullanım ömründen kastın nedir ben anlamıyorum cidden, daha 2 mesaj önce marka önemli değil önemli olan laptop içerisinde kullanılan parçalardır dedim zaten. Bunun içine kasa kalitesi, ram, anakart, ekran kartı, hoparlör vs. hepsi dahil. Anlaşamayacağız sanırım, umarım sonunda en iyi ürünü seçip alırsın ne diyeyim

Hocam kullanım ömründen kastın nedir ben anlamıyorum cidden, daha 2 mesaj önce marka önemli değil önemli olan laptop içerisinde kullanılan parçalardır dedim zaten. Bunun içine kasa kalitesi, ram, anakart, ekran kartı, hoparlör vs. hepsi dahil. Anlaşamayacağız sanırım, umarım sonunda en iyi ürünü seçip alırsın ne diyeyim
teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. kalite konusuna gelince nvme desteği bile olmayan bir ankarta sahip monster. 960 evo aldım işletim sistemi kuramıyorum. çok sorun yaşadım kısacası. ben sorun yaşadıktan sonra teknik servisin iyi olmasının bir önemi yok. sorun yaşatmayan bir alet istiyorum

Laptop konusunda gerçekten fiyatını hakeden hiç bir marka yok, benimde Dell marka oyuncu laptopum vardı 3–4 kez servise gönderdim ama Türkiye'de sadece 1 tane yetkili servisi olduğu için çoğu zaman mağdur duruma düştüm.

Size önerim 1050TI veya 1060'lı modellere düşerek fiyatı 8 Binlere çekin her sene teknoloji gelişiyor değişiyor 2060'lı modele 13 Bin TL vermek biraz mantıksız geliyor bana.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı