10-12 bin TL Gaming laptop önerisi

• Konuyu başlatan CSS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 2B
O modelde %100 kullanımda ekran kartının ısısı 70 71 dereceyi geçmiyor yakmak için uğraşsanız bile yakamazsınız.
Takma sallıyor. Kayseride bir şirkette full monster kullanılıyor (isim vermeyeceğim) bana tek tek yollandı fdos olduğu için win kurdum çoğunluğu clevoydu 1 aydır sıkıntı yaşamıyorlar.

Bu işin teknolojik bir şey olduğunu ve her zaman bu tarz şeylerin olabileceğini unuttuğun için evet fanboysun👍
Evet mükemmel soğutmaya sahip çoğu masaüstünden daha serin çalışan cihazın ekran kartının yanmasının imkansız olduğunu söylediğim için fanboy oldum.
abra a50 vereyimde sevin (!)
Msi kullanıyorum teşekkür ederim hocam(!)

@Oğuz Kaan Özbilir binlerce kişi Monster kullanıyor, öyle olsa bu şirket ayakta kalabilir mi? Şikayet var gibi sitelere gir, tüm her şey hakkında şikayet dolu. Zaten oranın amacı şikayet, memnun olanların girip yazdığı bir site yok muhakkak.
Ben de Lenovo aldım ve yeni cihazda 2 kez anakart arıza yaptı. Komple Lenovo kötü mü şimdi?
İade aldım, yeni cihaz bakacağım.
Kendin demişsin, arkadaşının ekran kartı yanmış. Sonra yeni cihaz vermişler. Mağdur etmez Monster, değişim yapar.

Ben burada arkadaşa yardımcı olmaya çalışıyorum siz insanlara yalancı damgası vuruyorsunuz ne diyim ki. Clevo kasalarda sorun olma olasılığı %50 iken Msi Tofang kasalarda belki %10 bile değildir çok düşük bir olasılık ama yine de mümkün teknoloji bu sonuçta.

@Oğuz Kaan Özbilir binlerce kişi Monster kullanıyor, öyle olsa bu şirket ayakta kalabilir mi? Şikayet var gibi sitelere gir, tüm her şey hakkında şikayet dolu. Zaten oranın amacı şikayet, memnun olanların girip yazdığı bir site yok muhakkak.
Ben de Lenovo aldım ve yeni cihazda kez anakart arıza yaptı. Komple Lenovo kötü mü şimdi?
İade aldım, yeni cihaz bakacağım.
Kendin demişsin, arkadaşının ekran kartı yanmış. Sonra yeni cihaz vermişler. Mağdur etmez Monster, değişim yapar.
Ne demek istediğimi gerçekten anlamamışsınız. Kronik sorun olarak daha fazla sıkıntı olduğu aşikar. Ben bir laptopa 13-14 k vericem bir de onun sorunlarıyla uğraşıcam ne gerek var?

Monster fan boyu olmanın ne gereği var? Ne varsa onun söyleyin sizde şeffaf olun o zaman?

Yeni konular

Geri
Yukarı