10 yıllık PC var ailem yenisini almıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnternet artık eskisi gibi pahalı bir şey değil. 65TL'ye tahahhütsüz olarak abone olunabiliyor. Bu şekilde ikna edebilirsin.
İnsanlar altyapı yüzünden ağlarken TürkTelekom Binası ve altyapısı ile aynı mahalledeyiz ve 100 mbps destekleyen bir altyapımız var o yüzden türknet daha mantıklı geldi. Taahhüt yok dedim, ilk ay beğenmezsen para iade dedim, bak ilgili kurum yanımızda dedim, 2.ay bedava dedim. Bir türlü ikna edemedim. Annemle yeni taktikler üretiyoruz. Onlardan halletçez inşallah ya. Olmuyor valla olmuyor internetsiz.

Dostum o lanet pc açılıyor mu? 10 yıllık demişsin. Varlığı yokluğundan beter yani.

9 yıldır okula gidiyorsun ve 10 yıldır bilgisayarın var. Burada bunu yaşamayan bir sürü kişi olduğuna eminim. Herkes şanslı olmuyor. Ya da şansı farklı alanda oluyor. Yazın çalışıp çaba gösterirsen ailenin de durumları müsaade ettiği sürece yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

9 yıldır okula gidiyorsun ve 10 yıldır bilgisayarın var. Burada bunu yaşamayan bir sürü kişi olduğuna eminim. Herkes şanslı olmuyor. Ya da şansı farklı alanda oluyor. Yazın çalışıp çaba gösterirsen ailenin de durumları müsaade ettiği sürece yardımcı olacaklarını düşünüyorum.
Çocuk yazmış zaten müsade etmediklerini.

Sakın buradaki cahil arkadaşların tavsiyesine uyup internet kafelere gidip kendini harcama zaten birkaç yıla kalmaz oyun oynama isteğinde gider oyun dediğin şey boş bir şey önemli olan geleceğin çalış iyi bir üniversite sonrasında iyi bir iş zaten kendine istediğin bilgisayarı alırsın eğer o zamana kadar oyun oynama isteğin kalırsa tabi o yüzden birkaç yıllık zevkler için geleceğini çöp etmene gerek yok sen ne kadar üstüne gidersen ailen o kadar geri çekilir

Bence yorum yapmak yanlış olur. Ailesi sonuçta ebeveynlerin senin için her zaman iyisini ister. Doğru veya yanlış demek bize düşmez..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı