100 Mbps internet Speedtest'te 10 Mbps hız veriyor

AT7

Kilopat
Makaleler
6
Evet dostlar. Başlıkta belirttiğim gibi rezalet bir şekilde son haftalarda düşmeye başladı. Sıkıntı nedir? 97 bandını aşan en düşük 83'lerde dolandığım internet şimdi patates gibi. Yardımlarınızı bekliyorum. Tüm cihazlarda aynı bu arada. Telefon, tablet ve PC.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet dostlar. Başlıkta belirttiğim gibi rezalet bir şekilde son haftalarda düşmeye başladı. Sıkıntı nedir? 97 bandını aşan en düşük 83'lerde dolandığım internet şimdi patates gibi. Yardımlarınızı bekliyorum. Tüm cihazlarda aynı bu arada. Telefon, tablet ve PC.
Sorun modemde olabilir belki. internet sağlayıcınızda olabilir veya bağlandığınız veri merkezinde olabilir modemi resetleyip tekrar test yapın. Olmaz ise müşteri hizmetlerini arayın.

Müşteri hizmetlerini aramayı denediniz mi? Bizim ne yapmamızı bekliyorsunuz?
Senden yardım isteyen mi oldu? Genel bir sorun mu diye sordum. Bu sorunu yaşayan yardımcı olur ve sonralarında bu sorunu yaşayacak olanlar buradan yararlanır diye açma gereği duydum. Müşteri hizmetlerini aramak benim son başvurduğum bir seçenek. Öyle her probleme müşteri hizmetlerini arayacak olsak sizler müşteri temsilcisine bağlanamazdınız. Ayar oluyorum sırf cevap vermek için yazanlara. Çoluk çocuk formuna döndü güzelim forum.
Modem hat değerlerinizi atar mısınız?
Modem değerlerinizi atın, bakalım.
Modem resetleme işleminden sonra paylaşacağım hocam.
Sorun modemde olabilir belki. internet sağlayıcınızda olabilir veya bağlandığınız veri merkezinde olabilir modemi resetleyip tekrar test yapın. Olmaz ise müşteri hizmetlerini arayın.
Ben de modemden kaynaklandığını düşünüyorum hocam. Resetleme işlemi yapıyorum. Sonuçları paylaşırım.
Müşteri hizmetleri ile görüştün mü ? Onlar çözer diye düşünüyorum.
Sorunum çözülmezse en son olarak onu yapacağım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı