11:11 İndirimleri - Fırsat Ürünleri

Dostum mousepadi çocuk için aldım :) Oynadığı iki oyun var zaten o da onlar. Klavye mouse vs bnm için o kdr önemli değil ucuz geldi o yüzden aldım zaten çocuk kullanacak. Kasaya gelince bu kasayı ben çok bekledim Trye gelsin diye. Rgb yapıcam komple Rami 16 aldım şimdilik ilerde yetmezse bir 16 daha takıcam single dual olayını biliyorum yani. Ssdye gelirsek şimdilik idare eder ilerde bi xpg rgb ssd takarım. Bu kasa şu an pubg ve Fortnite da zaten 120 fpsden aşağı düşmez. Sacmalık tam olarak nerede anlamadım açıkcası. Ben kasayı dizmeyi seviyorum :) Daha bu kasaya sıvı soğutma rgb fanlar takılacak. Amacım biraz farklı yani.

Son düzenleme:
n1111111.png

2080 Super almayı düşünüyodum ama alınırmı yoksa 29 kasımı beklemelimiyim ?

Bu monitörü kupon ile 1500 civarına alanlar iyi bir monitörü uygun fiyata almış olurlar.
Xg20402 ye o kadar parayı vermeyin. Bu onun yeni modeli.

Arkadaşlar uygun fiyatlı B450 anakart gören varsa bildirebilirse çok mutlu olurum. N11 olursa 555 TL üzerine 55 TL kuponum mevcut.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı