11-12 bin TL'ye kadar telefon önersi

Yıllarca Galaxy Note 4'ünden tutun da mi 6'sına kadar çeşitli Android telefon kullandıktan sonra gözümü karartıp geçen hafta iPhone 13 aldım. Yazılımın stabilitesi ve kameranın tam böyle sosyal medya için harika çekim yapması gerçekten bambaşka bir şeymiş.
Kardeşime de bendne bir ay önce iPhone SE (2020) aldık. 2 yıllık telefon olmasına rağmen o da harika.

Abicim 10 yıl önce ki telefondan yeni telefona geçmişsin iOS değil de Android de olsa sen de yine aynı etkiyi yapardı o yüzden bence senin yorumunun bir önemi yok.

Abicim 10 yıl önce ki telefondan yeni telefona geçmişsin iOS değil de Android de olsa sen de yine aynı etkiyi yapardı o yüzden bence senin yorumunun bir önemi yok.
Döneminin rakiplerine göre de stabildi ki. Mesela ben Mi 5 aldığımda Iphone 7 yeni çıkmıştı. Benimki şişme kasma yaparken Iphone'da tık yoktu.
Annemde Iphone 6 var aktif olarak kullanıyor. Daha anca bu sene yavaşlamaya başladı. Bakın altını çiziyorum donmuyor veya kasmıyor sadece yavaşladı. Iphone 6 6 sene önce piyasaya çıkmış bir telefon. 6 sene önce çıkan bir amiral gemisi Android telefonu bugün aynı akıcılıkta kullanabilir misiniz? Keza Iphone 6'nın kamerası geçen sene piyasaya çıkan amiral gemisi katili Mi 10T Pro'dan daha kaliteli video çekiyor. Geçen ay kuzenimin düğününde bizzat ben kıyasladım.
IOS çıktı çıkalı stabildi ve kamerası sosyal medya için biçilmiş kaftandı.

Önceki mesajımda saydığım modellerden bahsettim.
Ayrıca evet ekran ve batarya hariç her alanda daha iyi bir cihaz iPhone 11

Arkadaşın neyi kanıtlamaya çalıştığını çözemedim. Rakamlar üzerinden bir şeyler söylüyor sürekli. Teorik ve sentetik olarak söylediklerinin hiçbir karşılığı yok. Kendisinin telefoncu adı altında bakkal olduğunu düşünmeye başladım. :D

Ayrıca evet ekran ve batarya hariç her alanda daha iyi bir cihaz iPhone 11 :)

Arkadaşlarlar olayı büyütmeye gerek yok iPhone 11 ya da 12 mini ya da düz 12 alacagım andoraid kullanmadım kullanmakta istemiyorum.

Ayrıca evet ekran ve batarya hariç her alanda daha iyi bir cihaz iPhone 11 :)

iPhone 11'in sadece iOS yazılımı üstünlük sağlayabilir onun dışında hiçbir konuda üstün değil. Yanlış bilgiler vermeyin.
Arkadaşın neyi kanıtlamaya çalıştığını çözemedim. Rakamlar üzerinden bir şeyler söylüyor sürekli. Teorik ve sentetik olarak söylediklerinin hiçbir karşılığı yok. Kendisinin telefoncu adı altında bakkal olduğunu düşünmeye başladım. :D

Sen rakamlara, verilere bakmıyorsun sanırım. Neye bakarak anlıyorsun üstünlüğü merak ettim?
Arkadaşlarlar olayı büyütmeye gerek yok iPhone 11 ya da 12 mini ya da düz 12 alacagım andoraid kullanmadım kullanmakta istemiyorum.

iPhone düşünüyorsanız ya 11 alın 7.999TL'ye ya da 13 çünkü 1000TL daha az diye 12 alınmaz 13 alın.

iPhone 11'in sadece iOS yazılımı üstünlük sağlayabilir onun dışında hiçbir konuda üstün değil. Yanlış bilgiler vermeyin.

Sen rakamlara, verilere bakmıyorsun sanırım. Neye bakarak anlıyorsun üstünlüğü merak ettim?

iPhone düşünüyorsanız ya 11 alın 7.999TL'ye ya da 13 çünkü 1000TL daha az diye 12 alınmaz 13 alın.

Rakamlara verilere bakmıyorum tabii ki. Sentetik gerçek testlere bakıyorum. Eğer rakamlara falan baksaydım senin yazdıklarınla aynı şeyi iddia ederdim. iPhone 12 alınmaz ama MI11 alınır yani onun yerine. :D

Rakamlara verilere bakmıyorum tabii ki. Sentetik gerçek testlere bakıyorum. Eğer rakamlara falan baksaydım senin yazdıklarınla aynı şeyi iddia ederdim. iPhone 12 alınmaz ama MI11 alınır yani onun yerine. :D

Abicim sen yeni çıkmış telefonu henüz yazılımı hiç güncelleme almamış telefonla 2 yıl önce çıkmış defalarca yazılımının bugları ve sorunları giderilmiş en stabil hale gelmiş telefonların yan yana konulmuş testlerine bakıp burada akıl vermiyorsan bu yanlış.

Ayrıca sentetiğin anlamını bilmeden cümlelerin içinde kullanıyorsun.

Geri
Yukarı