11. sınıf bölüm seçimi

Hsnkaraman16

Centipat
Ben 10. sınıf ogrencisiyim ve 11 sınıf bolum seçmem gerekiyor ama kararsızım. Sayısal seçmek mi yoksa eşit agırlık mı? Matematiğim iyi gibi. 9'da 81'di ortalamam ama fızık ve biyolojiden korkuyorum, o konularda iyi degilim. Ne seçsem bilemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fizik ve biyolojiden kendinizi geliştirip iyi olacaksanız sayısalı tercih edin bence. Herhangi bir hedefiniz var mı? Meslek anlamında.

Ben 10. sınıf ogrencisiyim ve 11 sınıf bolum seçmem gerekiyor ama kararsızım. Sayısal seçmek mi yoksa eşit agırlık mı? Matematiğim iyi gibi. 9'da 81'di ortalamam ama fızık ve biyolojiden korkuyorum, o konularda iyi degilim. Ne seçsem bilemiyorum.

Arkadaşın dediği gibi biyoloji sayısal ağırlıklı değil ezbere dayalı. Fizik ise daha fazla çalışarak halledersin diye düşünüyorum (youtube kanalları özel derslerle vs.). Ama en iyisi rehber öğretmeninle konuşman o seni daha iyi yönlendirecektir. :)

Ben de 10. sınıf öğrencisiyim ve 5. sınıftan beri İngilizceye büyük bir ilgim var. Ayrıca mesleki anlamda dil bölümünün önü daha açık kendi adıma konuşmak gerekirse.

Yeni konular

Geri
Yukarı