12. Sınıfta devamsızlıktan kalınır mı?

maliiiii

Picopat
Daha fazla  
Devamsızlıktan sınıfta kalacağım tam 31 gün. Çok hasta olmam sebebi ile 31 oldu yoksa 30'du müdür yardımcısı maalesef raporlu olarak geçmiş devamsızlık affının gelme ihtimali var gelmeme ihtimali var. Ben şu an kesin olarak sınıfta mı kaldım? Yarın müdür ile kendim konuşacağım çok şükür beni sever yakınız bir şekilde bu devamsızlığı faaliyete geçirmeyi planlıyorum. Bir fikriniz var mı kaldım mı?

Devamsızlıktan sınıfta kalacağım tam 31 gün. Çok hasta olmam sebebi ile 31 oldu yoksa 30'du müdür yardımcısı maalesef raporlu olarak geçmiş devamsızlık affının gelme ihtimali var gelmeme ihtimali var. Ben şu an kesin olarak sınıfta mı kaldım? Yarın müdür ile kendim konuşacağım çok şükür beni sever yakınız bir şekilde bu devamsızlığı faaliyete geçirmeyi planlıyorum. Bir fikriniz var mı kaldım mı?

Faailyete geçirilen devamsızlıklar sayılmıyor diye biliyorum yine sistemde gözükür ama geçebilirsiniz sanırım.

Okuldan okula değişir fakat genellikle müdür veya müdür yardımcıları devamsızlık siliyor.

Faailyete geçirilen devamsızlıklar sayılmıyor diye biliyorum yine sistemde gözükür ama geçebilirsiniz sanırım.

Derslerimde gayet başarıyılım harp okuluna hazırlanıyorum 1 sene daha sınava çalışmak bir yana dursun annem ve babam gerçekten çok üzülürler onlar için zar zor okula gidiyorum deprosyonda olduğum döneme denk geldi bu yüzden bu kadar fazla durumu açıklarsam müdür beni affeder inşallah

Af çıkıyormuş çoğu zaman ama bu seneyi bilemem.

Ya ben çıkıcağını tahmin ediyorum ama dediğim gibi bu hayatta en son yapma istediğim şey annemi babamı üzmek ikisi de can başla çalışıp okuttular iyi bir lise kazandım yemediler dershaneye yolladılar tek amacım onlar üzülmesin bu içimde bulunduğum psikolojik durumu bile onlara yansıtmadım ama bu son akan damla oldu bugün çok ağır konuştu annem

Yeni konular

Geri
Yukarı